Konwerter jednostek

 

Konwerter jednostek firmy Aevumsoft łączy łatwość obsługi z potężnym zasobem funkcjonalności. Zawiera on ponad 2000 jednostek w 90 kategoriach. Jednostki i kategorie są dostępne poprzez łatwy w użyciu, profesjonalny interfejs użytkownika, który został zoptymalizowany dla telefonów i tabletów.
Ten konwerter potrafi znacznie więcej niż tylko przeliczać popularne kategorie, takie jak np. długość, waga, temperatura lub waluta. Wśród jego ogromnej liczby konwersji znajdują się również konwersje dość unikalne, takie jak np. konwersje liczb rzymskich, konwersje liczb o bazie pomiędzy 2 a 36, konwersje liczb na tekst dla różnych języków świata, kod Morse’a, alfabet lotniczy i wiele innych.
Program jest w języku polskim, z pewnością przyda się każdemu inżynierowi, który czasem musi przeliczyć jednostki. Szczególnie przydatne wydają się przeliczniki w kategoriach takich jak energia, ciepło, masy, długości, oświetlenie, prędkości, temperatury, promieniowanie, itp. Są to także rozmiary odzieży lub. np. znajdywanie kodów ASCII znaków (co jest szczególnie przydatne przy ich wpisywaniu z klawiatury.

 

www.play.google.com

Authors

Related posts

Góra
English