Wycinarka iNspire 1530 F 6.0 w firmie ASCO Co. Ltd. – case study

POWER – TECH specjalizuje się w produkcji systemów cięcia laserowego, wykorzystujących zaawansowaną technologię laserową – źródło lasera fiber. Maszyny tego typu otwierają spektrum nowych możliwości produkcyjnych dla wszystkich firm, które zajmują się obróbką stali i metali kolorowych. Jednym z takich przedsiębiorstw jest ASCO Co. Ltd z Torunia, które zdecydowało się na zakup wycinarki EAGLE iNspire 1530 F 6.0.

 

 

Opis klienta

Firma prowadzi działalność od  roku 1987. W przeciągu ponad 25-letniej historii przedsiębiorstwo wypracowało pozycję solidnego i wiarygodnego dostawcy wyrobów i konstrukcji stalowych. Dynamiczny rozwój i realizacja zleceń w zakresie kompleksowej obróbki stali, stali nierdzewnej i aluminium zgodnie z wymogami klientów zbudowało wiarygodność firmy na rynku. ASCO koncentruje się na nowoczesnych technologiach oraz inwestycjom w innowacyjność. Przedsiębiorstwo jest liderem w dziedzinie obróbki laserowej oraz spawania elementów stalowych.

 

Profil działalności

Firma zajmuje się obróbką stali czarnej, stali nierdzewnej i aluminium w zakresie: cięcie laserowe, strumieniem wody i gilotyną, gięcie CNC. Ponadto spawaniem konwencjonalnym MIG/MAG/TIG oraz zrobotyzowanym MIG/MAG/TIG i laserowym, a także toczeniem, frezowaniem, wierceniem, szlifowaniem, zgrzewaniem, tłoczeniem oraz wykrawaniem.

 

Szczegóły wdrożenia

Za sprawą instalacji wycinarki laserowej EAGLE iNspire 1530 o mocy  6 kW firma zyskała wydajność oraz znacząco zwiększyła możliwości produkcyjne. Seria iNspire jest przeznaczona zarówno dla firm usługowych oraz produkcyjnych. Wycinarki z tej serii osiągają prędkości cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G. Dzięki temu gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

 

Authors

Related posts

Góra
English