TICK od Milwaukee dla pełnej kontroli profesjonalnego sprzętu

 

Marka Milwaukee kontynuuje rewolucję w sektorze profesjonalnych elektronarzędzi i upraszcza proces zarządzania sprzętem. Wysokiej jakości tracker TICK to urządzenie służące do lokalizacji narzędzi i wyposażenia. Można go przymocować do każdego urządzenia, niezależnie od marki i śledzić swój sprzęt na bieżąco dzięki innowacyjnej aplikacji ONE-KEY.

 

 

Pełna kontrola i praktyczne zarządzanie

Zaginiony sprzęt to częsty problem prac w trudnych warunkach. Możliwość szybkiej lokalizacji narzędzi może zaoszczędzić czas i pieniądze, które mają ogromny wpływ na przebieg dalszych działań. Z myślą o profesjonalistach i ich potrzebach powstał tracker TICK od Milwaukee, który wraz z aplikacją ONE-KEY tworzy innowacyjną technologię śledzenia. Ten zintegrowany system monitorowania narzędzi pozwala na posiadanie pełnej kontroli sprzętu w miejscu pracy. To z myślą o profesjonalnych użytkownikach Milwaukee wyposażyła swoje narzędzia w system ONE-KEY, dzięki któremu przez Bluetooth można ustawić właściwości sprzętu oraz automatycznie prowadzić ewidencję czasu pracy i miejsca z dokładnością do 30 m. Wszystko odbywa się za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej, która z łatwością identyfikuje brakujące narzędzie i ustala jego ostatniego użytkownika.

 

 

Jak to działa?

Wystarczy zamocować tracker TICK do wybranego narzędzia za pomocą kleju, wkrętów, nitów bądź taśmy dwustronnej. Jego płaski i zaokrąglony kształt umożliwia dopasowanie mechanizmu do różnych powierzchni, a wygrawerowany laserowo numer seryjny ułatwia zidentyfikowanie i zarządzanie wieloma trackerami jednocześnie. Sprzęt z przymocowanym trackerem integruje się z aplikacją ONE-KEY, a lokalizacja śledzonych narzędzi zostaje uaktualniona w momencie zbliżenia trackera TICK do urządzenia z aplikacją na mniej niż 30 metrów.

 

 

Trzy kroki do pełnej kontroli:

  • Zainstaluj aplikację ONE-KEY.
  • Przymocuj tracker TICK do wybranego urządzenia.
  • Zarządzaj narzędziami i ciesz się pełną kontrolą swojego sprzętu.

 

 

Zalety ONE-KEY i TICK

Prace wykonywane przez profesjonalistów opierają się przede wszystkim na wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. Jego zagubienie bądź kradzież stanowią poważne straty finansowe i czasowe. ONE-KEY wraz z trackerem TICK to inwestycja nie tylko w lepszy komfort pracy, ale również w rozwój technologiczny branży narzędziowej. Wyjątkowo odporny i łatwy w użyciu TICK daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i pełnej kontroli nad sprzętem. Ponadto dwie dodatkowe funkcje w aplikacji pozwalają na praktyczne zarządzanie wszystkim narzędziami, przypisując i zachowując szczegółowe informacje o każdym z nich.

 

 

Źródło: Milwaukee

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English