Paged Sklejka wybrał Queris CMMS do wsparcia swojego utrzymania ruchu

 

Polski producent sklejek i wyrobów drewnianych należący do Grupy Paged uruchomił w swoich trzech zakładach produkcyjnych nowy system CMMS wspierający procesy utrzymania ruchu. Rozwiązanie mające zmniejszyć liczbę awarii oraz usprawnić przepływ informacji dostarczyła firma Queris.

Ukończone wdrożenie, to kolejny projekt o charakterze wielozakładowym, przeprowadzonym przez dostawcę systemów IT z Piekar Śląskich. Tym razem rozwiązanie zostało uruchomione w trzech zakładach Grupy Paged, które dodatkowo zintegrowano z funkcjonującym w spółce produkcyjnej systemem ERP. Wymiana danych pomoże w lepszym skoordynowaniu pracy i zapewni bardziej aktualne dane, a do tego uchroni przed zbędnym ich duplikowaniem.

Kierownictwo Paged Sklejki podjęło także decyzję o wykorzystaniu mobilnych możliwości wdrażanego rozwiązania. Dzięki temu, że system Queris CMMS może być obsługiwany nie tylko poprzez komputery stacjonarne, ale także aplikację na smartfony z systemem Android, praca osób bezpośrednio używających programu jest sprawniejsza i bardziej elastyczna. Natychmiastowy dostęp do informacji pomaga lepiej zaplanować podejmowane czynności i uzyskiwać szybsze reakcje na niepożądane zdarzenia.

 

Źródło: Queris

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English