Już niedługo SteelMET i ExpoBONDING w Sosnowcu

 

SteelMET

W dniach 20–21 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie  się kolejna edycja  Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET. Równolegle z Targami odbędzie premierowa edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2017 a także Forum Silesia 3DPrint poświęcone technice druku 3D  dla potrzeb przemysłu. Tradycyjnie Targom SteelMET towarzyszyć będzie również segment  przygotowania i zabezpieczenia powierzchni organizowany od wielu lat w ramach Targów SURFPROTECT 2017.

Targi SteelMET koncentrują się na tematyce hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji.  Na Targach  będzie można się zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę zaprezentują również firmy około branżowe z zakresu projektowania i przetwarzania danych, bezpieczeństwa i higieny pracy czy media specjalistyczne.

Podczas Targów SteelMET 2017 odbędzie się X Forum Stali Nierdzewnych organizowane przez Focus Nierdzewne.

 

 

ExpoBONDING

Zapraszamy do udziału w premierowych Targach Technologii Klejenia ExpoBONDING, organizowanych w dniach 21–22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Równolegle z Targami ExpoBONDING odbędzie się I Międzynarodowe Seminarium Klejenia  pt. „Klejenie w aplikacjach przemysłowych” organizowane przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic oraz Instytut Fraunhofera w Bremen.

Mając na uwadze perspektywy rozwoju branży klejenia w Polsce i Europie podjęliśmy decyzję o organizacji specjalistycznego wydarzenia, które odbywać się będzie w cyklu dwuletnim, na przemian z Międzynarodowymi Targami Spawalniczymi ExpoWELDING. Celem Targów ExpoBONDING jest stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami. Do odwiedzenia Targów zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, a w szczególności branży: automotive, tworzyw sztucznych, konstrukcji stalowych, kolejowej, budowlanej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, elektrycznej, meblarskiej, opakowaniowej, przemysłu skórzanego, szklarskiej.

W ramach ekspozycji zaprezentowana zostanie najnowsza oferta  producentów i dystrybutorów klejów przemysłowych, środków oczyszczania powierzchni oraz chemii przemysłowej, uszczelniaczy i żywic, pistoletów i narzędzi specjalistycznych, robotów i zrobotyzowanych linii klejących, osprzętu i narzędzi ręcznych, artykułów BHP.

Jednocześnie w tym samym czasie odbędą się:

  • Forum Silesia 3D Print
  • Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT
  • Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów STEELMET
  • Targi Opakowań ExpoOpakowania

 

Źródło: Expo Silesia

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English