reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek

 

reichelt elektronik ogłasza wejście na polski rynek i zapowiada konkurencji: – Chcemy zostać liderem sprzedaży na polskim rynku w kategorii oferowanych przez nas produktów –mówi prezes Ulf Timmermann. Wraz z uruchomieniem polskiego sklepu reichelt kontynuuje strategię rozwoju międzynarodowego.

 

Sąsiedzi nadający na tych samych falach

Od teraz polscy klienci mogą wybierać spośród 85 000 produktów: komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych. Informacje oraz kompleksowa obsługa klienta będą dostępne w języku polskim. Firma chce dostarczyć polskim klientom usługi tej samej jakości, jak w Niemczech. Wszystkie informacje, poradniki oraz inspiracje fani elektroniki znajdą na specjalnym blogu dostępnym w polskiej wersji językowej.

Już dziś możemy zauważyć pozytywny odbiór sklepu. – Pojawiliśmy się na polskim rynku oferując produkty, na które obecnie jest duże zapotrzebowanie, m.in. karty graficzne o wysokiej wydajności, potrzebne np. do kopania bitcoinów. W ten sposób zdobyliśmy serca polskich klientów, mimo braku polskiej wersji językowej sklepu – mówi Ulf Timmermann.

 

Zapowiedź walki z konkurencją

Po zakończonym sukcesem wejściu na rynek brytyjski i francuski, Polska jest trzecim krajem, któremu udostępniono sklep online w ojczystym języku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stawia sobie ambitne cele: – Chcemy zostać w Polsce liderem sprzedaży w kategorii oferowanych przez nas produktów – mówi Timmermann. Pierwszym krokiem była rozbudowa centrum logistycznego w Sande wiosną tego roku, tak aby było w stanie pomieścić do 150 000 produktów i obsłużyć 10 000 zamówień dziennie. Dzięki szybkiej i wydajnej logistyce oraz wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach, firma reichelt elektronik jest gotowa na zdobywanie kolejnych międzynarodowych rynków.

 

Świat stał się mały“

Jesteśmy pewni, że nasza oferta – produkty, usługi i zgromadzona wiedza zjednoczą nam klientów zainteresowanych elektroniką na całym świecie, podobnie jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji, gdzie odnieśliśmy sukces – wyjaśnia Ulf Timmermann. – Internet sprawił, że świat nagle stał się mały i okazało się, że polscy elektronicy – czy to w sektorze B2B czy też klienci prywatni – mają takie same potrzeby i oczekiwania jak klienci niemieccy. W przeciwieństwie do ludzi, elektronika nie zna granic. Wraz z uruchomieniem polskiej wersji sklepu online, nie tylko realizujemy naszą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych, lecz chcemy również wzmocnić i rozwinąć relacje, które do tej pory udało nam się nawiązać.

 

O firmie reichelt elektronik:

Firma reichelt elektronik, jeden z największych europejskich dystrybutorów artykułów elektronicznych online, oferuje ponad 85 000 produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, które są łatwo dostępne dzięki najkrótszemu możliwemu czasowi dostawy. Oferując szeroki asortyment z zakresu komponentów elektronicznych, firma reichelt od ponad 45 lat jest doskonałym partnerem realizującym zamówienia komponentów.

W sklepie reichelt.pl, elektronicy znajdą półprzewodniki i mikrosterowniki, oświetlenie LED, tranzystory, jak również rezystory, kondensatory, złącza i przekaźniki. Dostępne są również wysokiej jakości narzędzia i przyrządy pomiarowe, takie jak stacje lutownicze, mierniki uniwersalne czy oscyloskopy. Udostępniamy korzystne oferty z zakresu PC i technologii sieciowej: wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde, AMD oraz Intel-CPU, pamięci główne, jak i routery bezprzewodowe, technologie PLC czy kable krosowe mogą zainteresować zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie mamy również duży wybór elektroniki użytkowej, takiej jak rzutniki komputerowe, sprzęt RTV, anteny satelitarne, konwertery i odbiorniki, czy akcesoria eksploatacyjne: kable HDMI, baterie i akumulatory.

 

Źródło: reichelt elektronik

 

 

Authors

Related posts

Góra
English