TRUEVIEW wysokowydajne oświetlenie od marki Milwaukee

 

Kompleksowe rozwiązania oświetleniowe od Milwaukee, wykorzystujące najnowszą technologię TRUEVIEW, są dopełnieniem systemów akumulatorowych, ponieważ podwyższają ich produktywność oraz zwiększają widoczność i zasięg dotarcia w obszarze roboczym. Dzięki swojej innowacyjności z łatwością sprostają wyzwaniom profesjonalnego użytkownika.

Technologia TRUEVIEW to przede wszystkim większa wydajność w miejscu pracy. Za sprawą innowacyjnej optyki Milwaukee, diod LED oraz akumulatorów REDLITHIUM-ION, światła TRUEVIEW świecą jaśniej i dłużej w porównaniu do standardowego oświetlenia. Co więcej, regulacja intensywności wiązki i kierunku świecenia pozwala na efektywną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. A wzmocniona i odporna na uderzenia obudowa to gwarancja wytrzymałości zakupionego sprzętu.

 

 

Lampa stojąca M18 ONERSAL-0

– o wysokości max do 1,65 m,

– 3 tryby pracy (5400, 3100, 1600 lumenów),

– wyposażona w uszczelnioną obudowę z możliwością podłączenia do 2 akumulatorów,

– kompatybilna z systemem ONE-KEY.

Bogata oferta Milwaukee obejmuje oświetlenie do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Lampy strefowe, stojące, warsztatowe oraz inspekcyjne powstały z myślą o profesjonalistach. Są w stanie pracować w trybach o różnej mocy lumenów, w zależności od potrzeb i warunków wykonywanych prac.

 

 

Lampa strefowa M18 ONESLSP-0

– z funkcją bezprzewodowej obsługi z 15 m,

– 3 tryby pracy (od 0 do 4400 lumenów),

– wyposażona w programator czasu pracy,

– z optymalizacją ustawień jasności i czasu pracy.

Oświetlenie od Milwaukee jest wyposażone w specjalne usprawnienia mające zwiększyć komfort pracy użytkownika. Lampy posiadają uchwyty zewnętrzne, haki oraz rozsuwaną obudowę, które umożliwiają ich montaż w dowolnych miejscach. A możliwość regulacji kąta świecenia lampy ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

 

 

Lampa akumulatorowa M18 UBL-0 LED

– dwa tryby pracy 2200 oraz 2500 lumenów,

– M18 4.0 Ah pozwala na ciągłą prace przez 4 godz. w ustawieniu pierwszym oraz do 6 godz. w ustawieniu drugim,

– dwa światła w jednej głowicy umożliwiają podwójny obrót o 180 stopni w pionie lub poziomie.

 

 

Dodatkowym atutem mechanizmów oświetleniowych od Milwaukee jest system ONE-KEY, który pozwala na pełną kontrolę urządzeń, ich szybkie zlokalizowanie oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy.

 

Źródło: Milwaukee

 

 

Authors

Related posts

Góra
English