Diagnostic Tool

 

Firma Control Techniques wydała nową aplikację na urządzenia mobilne, która ma stanowić pomoc dla użytkowników napędów w analizowaniu najpopularniejszych błędów i znajdowaniu odpowiednich rozwiązań.
Aplikacja pozwala użytkownikom napędów Control Techniques w prosty i szybki sposób odczytywać wszelkie kody błędów, które napęd może wyświetlić. Aplikacja ma wbudowane łatwe w użyciu schematy elektryczne do pierwszej konfiguracji oraz łącza do właściwych instrukcji, zawierających najbardziej wyczerpujące dane i informacje o napędach.
Aplikacja udostępnia również pełne dane kontaktowe zespołów wsparcia technicznego na całym świecie, które mogą pomóc w rozwiązaniu każdego problemu technicznego.
Obecnie aplikacja zawiera pełne informacje o wszystkich napędach z linii Unidrive M, Powerdrive F300, Elevator, Unidrive SP, Commander SK, Digitax ST oraz Mentor MP. Wystarczy, że użytkownik pobierze aplikację, wybierze wersję swojego napędu i wprowadzi kod błędu. Aplikacja wyświetli wtedy pełen opis rozwiązania problemu.

 

www.emerson.com

Authors

Related posts

Góra
English