Firma GT85 Polska została nagrodzona Złotym Medalem na targach TOOLEX

 

Pochodzący z Lublina lider branży mycia przemysłowego i automatyzacji produkcji, firma GT85 Polska została nagrodzona Złotym Medalem za serię urządzeń myjących TARRA Compact podczas 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów TOOLEX. Nagrody wręczono podczas uroczystej Gali, która odbyła się 3 października w Katowicach. Tegoroczna, jubileuszowa edycja targów odbywa się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 3–5 października. Na targach prezentuje się blisko 500 wystawców z 16 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek.

TARRA Comapact to flagowa seria myjni przemysłowych produkowanych przez GT85 Polska. Bardzo się cieszę, że nasze maszyny są doceniane podczas kolejnych branżowych wydarzeń. To już drugi Złoty Medal dla maszyn z serii Compact przyznany podczas międzynarodowych targów. W minionym roku otrzymaliśmy także Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za maszynę TARRA Compact 200HP. Konsekwentnie stawiamy na innowacyjność i ulepszamy nasze produkty, aby zawsze być o krok przed konkurencją i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów. Nasza pozycja rynkowa i wysoka jakość usług pozwala nam konkurować z rodzimymi producentami w krajach, gdzie mycie przemysłowe i branża automotive są rozwinięte najlepiej na świecie. Mówię tu przede wszystkim o rynku niemieckim. Dlatego też jeszcze w tym roku zaprezentujemy nasze produkty na największych na świecie targach mycia przemysłowego – Parts2Clean w Stuttgarcie – mówi Prezes GT85 Polska Zbigniew Kurant

TARRA Compact to myjnie przemysłowe o dużym wachlarzu modeli i możliwości ich konfiguracji. Złoty Medal targów TOOLEX przyznano za całą serię maszyn Compact z modelami 100, 200 i 400 w różnych konfiguracjach. Na stoisku GT85 Polska podczas tegorocznych targów można zobaczyć najnowszą wersję myjni TARRA Compact 100. Jest to najmniejsza myjnia w serii, realizująca mycie metodą natryskową. Modele 200 i 400 myją metodą natryskowo-zanurzeniową. Co istotne dla niektórych gałęzi przemysłu, TARRA Compact 200 i TARRA Compact 400 mogą być wyposażone w opcję suszenia próżniowego, które znacznie skraca proces i pozwala dotrzeć nawet do bardzo trudno dostępnych zakamarków umytych detali. Jako jedyna firma na rynku, GT85 Polska oferuje w modelu Compact 200HP także tzw. „mycie próżniowe”, będące opatentowaną przez lubelskiego producenta technologią. Ponadto, w zależności od konfiguracji, wybrane modele w serii Compact mogą realizować proces mycia z użyciem ultradźwięków.

GT85 Polska jest dwukrotnym laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Lublin w kategorii Innowacyjność. Firma jest właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem próżni, technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Innowacyjne przedsiębiorstwo z Lublina zwyciężyło też w najnowszej edycji rankingu „Diamenty Forbesa” w Województwie Lubelskim. Podczas obchodów 10-lecia Specjalnej Strefy Ekonomiczej w Lublinie GT85 Polska otrzymało medal 700-lecia Miasta.

 

Źródło: GT85

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English