Aplikacja mobilna Würth APP już dostępna

 

Würth Polska uruchomił aplikację mobilną, dzięki której zakupy w tej firmie mają być jeszcze prostsze. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS oraz Windows Mobile.

Würth Polska to dostawca produktów dla profesjonalistów i światowy lider w technice zamocowań. W swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów, w tym chemię techniczną oraz przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP. Obecnie firma ma 24 sklepy rozmieszczone na terenie całego kraju, z centralą w Warszawie.

 

Nowe technologie kluczem do sukcesu?

Firmie Würth Polska nie jest obcy także e-biznes. W 2015 roku uruchomiła bowiem nową, udoskonaloną wersję platformy handlowej. Nowy sklep internetowy został wzbogacony o wiele dodatkowych opcji, dzięki którym witryna stała się jeszcze prostsza w obsłudze. Teraz Würth prezentuje aplikację mobilną na urządzenia z systemami: Android, iOS oraz Windows Mobile. –W Würth od zawsze stawiamy sobie za cel ułatwienie naszym klientom codziennej pracy za pomocą produktów, usług czy systemów najwyżej jakości. Nasza nowa aplikacja mobilna jest więc wyjściem naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych konsumentów – mówi Rafał Kraśniej, e-commerce manager w Würth Polska. – Dzięki aplikacji Würth APP uzyskają oni dostęp do kompletnej oferty naszej firmy, od akcesoriów samochodowych aż po zestawy narzędzi ręcznych – dodaje Rafał Kraśniej.

 

Jakie korzyści dzięki Würth APP?

Nowa aplikacja Würth umożliwia szybkie i łatwe znalezienie produktów dostępnych w ofercie tej firmy – za pomocą skanera kodów kreskowych lub wyszukiwarki. – Produkty można zamawiać w wygodny sposób, czyli przez telefon lub tablet będąc poza biurem. Co ważne w takim przypadku, oferujemy różne opcje dostaw dopasowanych do potrzeb każdego klienta – komentuje e-commerce manager Würth Polska. Aplikacja daje również możliwość pobrania informacji o wybranych produktach. Na tym jednak nie koniec. – Dzięki Würth APP klienci otrzymują powiadomienia o akcjach promocyjnych, nowościach oraz najlepszych produktach. Mogą również znaleźć najbliższy sklep Würth w okolicy lub wybranej lokalizacji – podsumowuje Rafał Kraśniej z Würth Polska.

 

Pobierz z: Google Play

Pobierz z: App Store

Pobierz z: Windows Store

 

Źródło: Würth Polska

Authors

Related posts

Góra
English