Produkty DENIOS jesień 2017: nowy katalog dociera do klientów

 

Pierwszy tydzień września to już tradycyjnie pora na katalog jesienny DENIOS. Kiedy rok ma się ku końcowi, rynkowy lider w dziedzinie ochrony środowiska i bhp w zakładzie pracy aktualizuje niektóre grupy produktów i przedstawia nowe projekty.

 

Nowe wyroby jesienią
Do bezpiecznego składowania małych pojemników bezpośrednio na stanowisku pracy nadają się szafy materiałów niebezpiecznych. W tej dziedzinie asortyment DENIOS wzbogaca Scoper, istny cud pakowności dla laboratoriów i przemysłu. Scoper to pierwsza szafa materiałów niebezpiecznych z cargo. Inaczej niż zwykłe szafy z drzwiami skrzydłowymi lub zasuwanymi, Scoper zajmuje przy takiej samej pakowności tylko połowę miejsca.

Inną nowością w asortymencie są szafy z filtracją powietrza Custos. Dzięki specjalnie dobranemu wyposażeniu dostępna jest jako szafa materiałów niebezpiecznych, szafa do chemikaliów lub też szafa do kwasów i ługów. Nowoczesna elektronika nadzorująca zależnie od wersji szafy informuje o wymianie powietrza wewnątrz. Ważne zmiany stanu sygnalizowane są alarmem optycznym i akustycznym. Możliwe jest także bezpośrednie podłączenie do centrali dyspozytorskiej.

Również wanny na małe pojemniki są przewidziane do stosowania bezpośrednio na stanowisku pracy. Praktycznie pomyślane: nowo zaprojektowane wanny wychwytowe z polietylenu mają takie wymiary, że dają się doskonale ustawiać na europalecie lub palecie chemicznej.

 

Ręka w rękę z naturą
Natura zapewnia najlepszą ochronę – i nierzadko dostarcza projektantom DENIOS inspiracji do nowych produktów. Klienci i użytkownicy mogą polegać na gromadzonej przez długie lata fachowej wiedzy na temat produkcji i innowacji. We współdziałaniu z klientem powstają produkty chroniące środowisko i gwarantujące pracownikom konieczne bezpieczeństwo przy codziennych czynnościach. Program produktów DENIOS to ponad 10 tys. artykułów w katalogu i sklepie online, to również rozwiązania inżynieryjne w dziedzinach składowania materiałów niebezpiecznych, techniki grzewczej i chłodniczej albo wentylacyjnej.

 

Źródło: DENIOS

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English