Pierwsze na rynku niemetalowe urządzenie dozujące w asortymencie wyposażenia jednoliniowych systemów smarowania

 

Firma SKF wprowadza na rynek serię 310 – pierwsze na rynku niemetalowe urządzenie dozujące. Ma ono zgrabną, nowoczesną konstrukcję, jest wykonane z żywicy PA66 o wysokich parametrach użytkowych i zapewnia sprawdzoną niezawodność właściwą marce SKF – na poziomie co najmniej 400 000 cykli smarowania.

Urządzenie serii 310 jest łatwe do zainstalowania z wykorzystaniem przewodów metalowych lub wykonanych z tworzyw sztucznych i może być montowane w pozycji albo pionowej, albo odwróconej. Oznakowanie barwne członów dozujących urządzenia ułatwia identyfikowanie poszczególnych dozowanych ilości odpowiednio do rozmaitych wymagań dotyczących smarowania. Dostępna jest również zatyczka końca przewodu. W serii 310 oferowane są kolektory 2-, 3- oraz 5-wyjściowe. Zakres temperatury pracy urządzenia rozciąga się od +5 do +50°C (od +41 do +122°F), zaś ciśnienia roboczego – od 12 do 30 bar (od 174 do 435 psi).

 

 

Zdolne współpracować ze wszystkimi jednoliniowymi pompami smarowniczymi, urządzenie serii 310 gwarantuje precyzyjne dozowanie oleju i smaru płynnego. Nadaje się do użytku pod dachem w małych i średniej wielkości maszynach, w ramach smarowania wstępnego w takich branżach jak obrabiarki, włókiennictwo, obróbka drewna, przemysł spożywczy czy druk.

Łącząc ponad stuletnie doświadczenie marek SKF i Lincoln, firma SKF oferuje najpełniejszy na rynku asortyment innowacyjnych rozwiązań z zakresu smarowania: od narzędzi i smarownic ręcznych po najbardziej zaawansowane systemy smarowania centralnego i automatycznego.

 

 

Źródło: SKF

Authors

Related posts

Góra
English