3M Poland z 24 pokazami specjalnymi na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO

 

3M Poland weźmie czynny udział w 12. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, które odbędą się od 26 do 29 września br. w Gdańsku. Firma podczas targów przeprowadzi 9 pokazów stałych i 24 pokazy specjalne na stoisku TZ 22. Podczas nich będzie można zapoznać się ze specjalistycznymi produktami 3M dla producentów taboru kolejowego. Eksperci firmy przeprowadzą na żywo pokazy m.in. oklejania pojazdów, przykładowo folią zabezpieczającą przed odłamkami szła, oraz przedstawią, jak zadbać o skuteczną ochronę i bezpieczeństwo pracowników.

Podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, eksperci firmy 3M Poland na żywo przeprowadzą pokazy w 7 kategoriach: bezpieczeństwo pracy, kleje i taśmy, materiały ścierne, naprawa, folie poligraficzne i specjalistyczne, chłodzenie/gaszenie oraz materiały odblaskowe. Zarówno pokazy stałe, jak i te specjalne – przygotowane przez 3M Poland – odbędą się od 26 do 28 września br. Na stoisku TZ 22, które będzie zlokalizowane na terenie przed halą G, odbędą się 24 pokazy specjalne od godz. 9.00 do 17.00, w odstępach 15- i 20-minutowych.

Targi TRAKO są miejscem wymiany doświadczeń oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla branży kolejowej i transportowej. Jako 3M Poland stale rozwijamy portfolio produktów i nowoczesnych rozwiązań dla tych sektorów. Są one zaawansowane technologicznie, ale jednocześnie znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Działanie i funkcjonalność najciekawszych z nich zaprezentujemy na żywo w Gdańsku – mówi Marcin Domański, Specjalista ds. Rozwoju Rynku, Grupa Przemysłowa, 3M w Polsce.

Specyfika produktów 3M opiera się na jakości, trwałości i dopasowaniu do potrzeb klientów i branży. W kolejnictwie stosowane są m.in. materiały ścierne, taśmy, rzepy, kleje, środki gaśnicze oraz folie produkowane przez 3M. Szczególnie doceniane są materiały 3M, zgodne z wymaganiami norm kolejowych, w tym EN 45545 oraz innymi normami branżowymi.

 

Najbardziej prestiżowe spotkanie branży

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży transportu szynowego w Polsce i drugie co do wielkości w Europie. Jest to miejsce spotkania firm z branży kolejowej i tramwajowej, podczas którego prezentowany i omawiany jest aktualny poziom rozwoju systemów obu branży w Polsce, Europie i na świecie.

Patronat Honorowy nad 12. edycją Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO objął Pan Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa. Organizatorem targów są: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupa PKP.

***

Serdecznie zapraszamy do udziału w pokazach na stoisku firmy 3M Poland TZ 22 przed halą G na targach TRAKO od 26 do 28 września br. w godzinach 9.00-17.00. Udział w pokazach jest bezpłatny.

 

Źródło: 3M

Authors

Related posts

Góra
English