Podwójna ochrona to podwójna korzyść: współpraca EVER i Bitdefender

EVER polski producent zasilaczy UPS nawiązał współpracę z polskim przedstawicielem marki oprogramowania antywirusowego Bitdefender – Marken Systemy Antywirusowe. W wyniku kooperacji firm uruchomiona została akcja promocyjna, która umożliwia klientom redukcję kosztów zakupu określonego zasilacza UPS EVER nawet o 80%. Przesłaniem akcji Podwójna ochrona to podwójna korzyść jest zwrócenie uwagi na istotę zagadnienia ochrony danych poprzez zabezpieczenie tandemowe – zarówno sprzętu jak i oprogramowania użytkownika.

Oferta promocyjna skierowana została do klientów końcowych oraz resellerów, którzy dokonują zakupów w autoryzowanej sieci sprzedaży. W ramach promocji, każdy klient dokonujący zakupu  UPS-a EVER może dodatkowo zakupić roczną licencją (na pięć stanowisk) oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Business Security w cenie zaledwie 1 zł. Rynkowa wartość oprogramowania Bitdefender wynosi 570 zł netto a każdy zakup promocyjnego zestawu premiowany jest dodatkowo prawem do 50% rabatu przy zakupie kolejnych licencji. Jak widać podwójna ochrona przynosi wiele korzyści. Promocję ogranicza zapas produktów promocyjnych.

 

 

Nowoczesny antywirus Bitdefender Business Security oferuje najlepszą ochronę w rankingach dla komputerów pc, mac, serwerów – zarządzanych i monitorowanych przez przeglądarkę www. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań antywirusowych opartych na systemie Windows Bitdefender GravityZone oparty został na systemie Linux. Łączy w sobie wszystkie usługi bezpieczeństwa w jedną platformę do zarządzania ochroną całej infrastruktury informatycznej firmy, redukując tym samym koszty zakupu większej ilości rozwiązań dla punktów końcowych.

Marken Systemy Antywirusowe to firma specjalizująca się w dystrybucji programów antywirusowych, która istnieje na rynku już od 18 lat i nieustannie się rozwija. Marken jest jedynym przedstawicielem produktów marki Bitdefender w Polsce i posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów oraz klientów biznesowych.

 

Źródlo: Ever

 

Authors

Related posts

Góra
English