Rozbudowa fabryki AUTOPART

 

AUTOPART zakończył I etap rozbudowy nowej hali oraz inwestuje w kolejne maszyny  i urządzenia, zwiększające zdolności produkcyjne firmy oraz poszerzenie asortymentu.

Dodatkowa przestrzeń to ponad 2200 m², połączonych z istniejącą infrastrukturą. Zakończył się pierwszy etap rozbudowy nowej hali zlokalizowanej przy Al. Kwiatkowskiego 2a. Obecnie trwają prace wykończeniowe i przygotowujące ten obszar do pełnego udziału w cyklu produkcyjnym. Drugi etap rozbudowy zaplanowany jest na wiosnę 2018 roku.

– Rozbudowa hali to kolejny krok do naszego celu, jakim jest zwiększenie produkcji do 3,5 mln sztuk rocznie. Rozwijamy też infrastrukturę produkcyjną, wyposażamy fabrykę w nowe maszyny, zwiększamy także zatrudnienie w tym obszarze – mówi Mariusz Zamojski, wiceprezes i dyrektor zarządzający AUTOPART. –  Koncentrujemy się na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań, zarówno w zakresie produkcyjnym, jak i zarządczym. Inwestujemy w rozwój nowych technologii, podążając za oczekiwaniami obecnych i potencjalnych klientów z niemal 50 krajów całego świata – dodaje M. Zamojski.

Dzięki nowej hali powierzchnia zakładu produkcyjnego AUTOPART zwiększyła się do 18 000 m².

AUTOPART to polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. Rocznie produkuje ponad 2 mln sztuk, które dystrybuowane są do blisko 50 krajów na całym świecie. Firma ma swoją siedzibę w Mielcu i jest na rynku od 35 lat.

 

Źródło: AUTOPART

Authors

Related posts

Góra
English