AMC VIBRO oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Meggitt w Polsce

 

Na początku maja AMC VIBRO podjęło współpracę ze szwajcarską spółką Meggitt. Tym samym portfolio firmy wzbogaciło się o serię produktów Meggitt Vibro-Meter z obszaru wibrodiagnostyki przeznaczonych dla turbin gazowych i parowych.

Meggitt od ponad 60 lat jest czołowym producentem systemów monitoringu i zabezpieczeń, który specjalizuje się w wytwarzaniu inteligentnych systemów do pracy w ekstremalnych warunkach. Rozwiązania Meggitt pomagają w utrzymaniu maszyn, by pracowały one bezpiecznie, wydajnie, i niezawodnie.

Ogromne doświadczenie Meggitt w projektowaniu i wytwarzaniu kompletnych systemów diagnostycznych sprawia, że rozwiązaniom tej firmy ufają największe światowe firmy w branży.

Firma funkcjonuje od 1952 r., początkowo pod nazwą Vibro-Meter, a następnie, od 1998 jako Meggitt. W roku 2006 spółka została zintegrowana z działem Meggitt Sensing Systems.

Linia produktowa Meggitt Vibro-Meter jest idealnym dopełnieniem produktów własnych AMC VIBRO do monitorowania i diagnostyki maszyn. Dzięki współpracy nasza oferta dla działów utrzymania ruchu w przemyśle jest jeszcze bardziej kompleksowa.

Więcej informacji na temat oferty Meggitt Vibro-Meter znajduje się pod linkiem oraz na stronie www.meggittsensing.com.

 

O AMC VIBRO

AMC VIBRO to dostawca produktów oraz usług z zakresu monitorowania, diagnostyki i obsługi maszyn. Dostarczane przez firmę rozwiązania wspomagają pracę służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych na całym świecie. W ofercie spółki znajdują się zarówno produkowane przez AMC VIBRO systemy wibrodiagnostyczne jak i systemy laserowe, ultradźwiękowe, analizy olejowej oraz prądowej. Firma reprezentuje takie marki, jak Easy-Laser, General Electric, Meggitt, UE Systems, IFM, FLIR, PdMA czy Monitran. Ponadto, współpracuje z szeregiem sprawdzonych producentów z kraju, jak i spoza jego granic.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom zespołu oraz pełnej kontroli nad procesem produkcji, którą AMC VIBRO realizuje za pomocą linii produkcyjnej wyposażonej w zaawansowane stanowiska testowe (m.in. tester EMC, komora klimatyczna), projektowane przez firmę rozwiązania cechuje wysoka jakość i konkurencyjna cena.

W ofercie AMC VIBRO znajdują się:

  • Systemy wibrodiagnostyczne: czujniki, 1-4 kanałowe systemy pomiarowe, wielokanałowe systemy diagnostyczne, systemy przenośne, stanowiska badawcze oraz akcesoria;
  • Systemy laserowe: systemy osiowania wałów, systemy osiowania kół pasowych, systemy do pomiarów geometrycznych oraz akcesoria;
  • Systemy diagnostyki ultradźwiękowej;
  • Systemy diagnozowania maszyn elektrycznych, analizy olejowej oraz analizy prądowej.

Ponadto, AMC VIBRO zapewnia szereg specjalistycznych usług, takich jak stały nadzór zdalny nad pracą maszyn i urządzeń, ocenę stanu dynamicznego maszyn i nadzór nad rozruchem. Firma otacza klientów kompleksową obsługą, gwarantując przy tym najwyższe standardy współpracy.

AMC VIBRO jest częścią grupy, którą tworzą trzy spółki:

  • AMC TECH – projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu
  • AMC VIBRO – sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn
  • AMC WORKS – kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki, automatyki i mechaniki

 

Źródło: AMC VIBRO

 

Authors

Related posts

Góra
English