Zebra Prezentuje Wysokowydajne Drukarki Przemysłowe

 

 Zebra Technologies Corporation, lider na rynku wytrzymałych komputerów przenośnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, rozszerzonych o oprogramowanie i usługi, które umożliwiają widoczność procesów całego przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wprowadziła nowe drukarki przemysłowe ZT600 i ZT510. Modele, przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy. Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra z obsługą Link-OS. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.

 

Najważniejsze informacje

  • ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, która pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej.
  • Poprzednia seria drukarek Zebra Xi4 cieszyła się uznaniem klientów. W oparciu o nią producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.
  • Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność.
  • Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS. Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji. Wszystko to przekłada się na niższe koszty operacyjne.
  • Zebra wprowadziła do oferty atrakcyjną kosztowo drukarkę To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.
  • W drukarkach Zebra najlepiej wykorzystywać certyfikowane materiały eksploatacyjne Zebra, takie jak etykiety termotransferowe, tagi i identyfikatory zapasów RFID. Pozwalają one zapewnić stałą jakość wydruków, jednocześnie zmniejszając łączny koszt posiadania sprzętu i optymalizując jego wydajność.

 

Źródło: Zebra

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English