Husqvarna Poland pomaga po nawałnicach

 

W wyniku potrzeb, które są skutkiem nawałnic, jakie miały miejsce w ostatnim czasie w regionach północnych Polski, firma Husqvarna Poland przekazała do pracy potrzebne akcesoria, produkty oraz maszyny. Pomogą one w działaniach mających na celu usuwanie skutków nawałnicy, zalegających drzew czy innych przeszkód w rejonie Wielkiego Kanału Brdy. Aktualne ograniczenie przepływu wody na rzece może skutkować powodzią. Dlatego firma Husqvarna przekazała lokalnej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Brusach konieczne sprzęty i akcesoria do pracy, w tym: pilarki, oleje, prowadnice, łańcuchy, zestawy do ostrzenia oraz zestawy ochronne do pracy. W akcję niesienia pomocy poszkodowanym na danym terenie zaangażowani są również lokalni Dilerzy sieci Husqvarna.

Od pierwszych dni po wydarzeniu jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami sztabów kryzysowych z regionu dotkniętego zniszczeniami. W porozumieniu m.in. z OSP w Brusach zorganizowaliśmy przekazanie niezbędnego sprzętu i akcesoriów do walki ze skutkami nawałnicy. W akcję niesienia pomocy poszkodowanym na danym terenie zaangażowani są również nasi lokalni Dilerzy. Ufamy w przychylne prognozy pogody i rychłe usunięcie skutków nawałnicy z pomocą społeczności, samorządów, firm oraz służb kryzysowych – powiedział Maciej Konieczny, Dyrektor Sprzedaży Husqvarna Poland.

Jest nam niezmiernie przykro z powodu klęski żywiołowej, w jakiej znalazła się społeczność z danych terenów. Mamy świadomość z ogromnej skali zniszczeń i potrzeb. Dlatego mamy nadzieję, że przekazany profesjonalny sprzęt będzie pomocny w porządkowaniu skutków nawałnicy – dodaje Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna.

 

Źródło: Husqvarna

Authors

Related posts

Góra
English