Bezpłatna konferencja „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne” po raz pierwszy we Wrocławiu

 

W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.

 

Termin: 13 września 2017 roku
Miejsce: Wrocław, Hotel Terminal

Koszt: Wstęp bezpłatny

Organizator: Axon Media Group

 

Pogram wydarzenia został opracowany z myślą o specjalistach i menadżerach, odpowiedzialnych za intralogistykę w zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, magazynach, czy fabrykach.

Formuła spotkania składa się z części konferencyjnej, wystawowej i dwóch praktycznych warsztatów, co pozwoli na dogłębną analizę aktualnych technologii, problemów i rozwiązań funkcjonujących na rynku.

W wydarzeniu weźmie udział szerokie grono ekspertów i doświadczonych praktyków. Podzielą się oni swoją wiedzą z 3 obszarów: skutecznej logistyki wewnątrzzakładowej, efektywnego magazynowania oraz optymalnego doboru oprogramowania.

Podczas wydarzenia zostaną także zaprezentowane wdrożone rozwiązania wspomagające i znacznie usprawniające zarządzanie łańcuchami dostaw oraz procesami logistycznymi.

W myśl nowoczesnej koncepcji logistyki 4.0 warto sprawnie poruszać się we współczesnym świecie intralogistyki: nowych trendów, wyzwań i narzędzi wspomagających procesy. Zapraszamy do udziału!

 

>>Rejestracja – kliknij!<<

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy z zarejestrowanych uczestników może uczestniczyć we wszystkich prelekcjach, fakultatywnych warsztatach, a także nawiązać owocne kontakty biznesowe w części targowo-wystawienniczej. W ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów poświadczających udział w spotkaniu, pakiet materiałów konferencyjnych oraz ciepły poczęstunek.

 

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów na stronie:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/intralogistyka_w_zakladach_produkcyjnych/

Organizatorem wydarzenia jest Axon Media Group, który jest wiodącym organizatorem spotkań szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży przemysłowej, energetycznej oraz technologicznej.

 

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Organizatorem.

 

 

Aleksander Poniatowski

Axon Media Group

+48 533 344 700

aleksander.poniatowski@axonmedia.pl

 

Authors

Related posts

Góra
English