Rafineria w Jaśle poszerza asortyment o nową linię chemii warsztatowej

 

Oleje samochodowe, wielofunkcyjne oraz smary to nie jedyne produkty Rafinerii w Jaśle. Firma wprowadziła nową linię produktów Chemii Warsztatowej pod nazwą „Revline AutoProtect”– swojej wiodącej marki Revline.

Produkty Revline AutoProtect są przeznaczone do użytku profesjonalnego, ale równocześnie są bardzo proste w użytkowaniu. Firma zaprezentuje produkty na 16 Targach Inter Cars.

Produkty serii Revline AutoProtect są stworzone z myślą o pielęgnacji samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Produkty mogą być też używane do utrzymania czystości powierzchni przemysłowych, mycia posadzek, narzędzi warsztatowych oraz do prania odzieży roboczej. W ofercie znajduje się:

  • DiMax – stosowany do ciężkich zabrudzeń: drogowych, smarowych, olejowych. Przeznaczony do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek w warsztatach samochodowych, halach przemysłowych.
  • EngineMax – przeznaczony do mycia silników samochodowych, narzędzi warsztatowych i innych części maszyn i urządzeń. Usuwa plamy ze smarów i olejów z posadzek w warsztatach samochodowych i halach przemysłowych.
  • FoamMax – usuwa zabrudzenia drogowe z samochodów ciężarowych, osobowych i innych pojazdów.
  • InsectMax – usuwa owady z karoserii samochodowej, szyb, reflektorów, zderzaków oraz spojlerów.
  • MaxClean – używany do mycia tłustych zabrudzeń, zabrudzeń ropopochodnych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://revline.pl/

 

Źródło: RWJ

Authors

Related posts

Góra
English