URSUS nawiązał współpracę z LOTOS OIL

 

Ursus podpisał z LOTOS Oil umowę na dostawy środków smarowych oraz usługi Serwisu Olejowego LOTOS Oil. Zawarta na pięć lat umowa przewiduje również wspólne działania marketingowe na rynku polskim i zagranicznym.

Ursus będzie kupował i odbierał od LOTOS Oil wysokiej jakości środki smarowe, w ilości i asortymencie zgodnym z jego zapotrzebowaniem oraz o wymaganych przez niego parametrach, które będą miały zastosowanie w ciągnikach i maszynach rolniczych oferowanych przez Ursus. Dodatkowo w ramach umowy, Lotos Oil będzie świadczył profesjonalne usługi serwisu olejów smarowych będących integralną częścią oferty sprzedaży.

Najnowsza technologia olejów LOTOS Oil zapewni bezpieczeństwo pracy maszyn rolniczych, wykorzystywanych w zróżnicowanych i często ciężkich warunkach, zarówno w Polsce jak i na rynkach afrykańskich, ponadto przyczyni się do zmniejszenia zużycia paliwa oraz wydłużenia okresów między wymianami oleju. Umowa przewiduje także współpracę przy sprzedaży, dystrybucji i marketingu środków smarowych produkowanych przez Lotos Oil, na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, na których działa Ursus. Wspólna grupa robocza ma wspierać rozwój eksportu produktów LOTOS Oil do Afryki i innych wybranych krajów.

Zarówno LOTOS Oil, jak i Ursus mają mocną pozycję rynkową. Każdy polski rolnik doskonale zna te marki. Wspólne działania to szansa na ich dalsze umacnianie. Obie firmy dysponują potencjałem niezbędnym do tego aby stać się liczącym partnerem dla biznesu rolniczego nie tylko w Europie, ale i na świecie. Wierzę, że rozpoczęta współpraca, przełoży się na wymierne efekty handlowe i marketingowe dla obu firm, a kompleksowa oferta zostanie doceniona przez naszych rolników – podkreśliła Monika Kośko, Wiceprezes Zarządu Ursus S.A.

– LOTOS Oil i Ursus od dziś i przez minimum następne pięć lat będą ramię w ramię wspierać i promować polską innowacyjność, zarówno w kraju jak i za granicą. To nie jest przypadek, że nasze produkty spełniają oczekiwania tak wymagającego klienta jakim jest Ursus, albowiem dysponujemy nowoczesnymi technologiami wytwarzania olejów i smarów oraz znakomitym Serwisem Olejowym. Dla LOTOS Oil podpisana w dniu dzisiejszym umowa współpracy z firmą URSUS może być traktowana jako element realizacji strategii trwałego i stabilnego rozwoju, budowy partnerstwa i wzmocnienia polityki sprzedażowej naszych najlepszych produktów. Jest przykładem w jak konsekwentny sposób LOTOS Oil dąży do poszerzania horyzontów, wspierania innowacyjności i promowania polskiej marki na świecie. Będziemy również starali się zachęcić naszego Partnera do współpracy ze Spółką LOTOS Paliwa, mogącą zapewnić dostawy najwyższej jakości paliw do produkowanych przez firmę Ursus nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych – powiedział Jakub Jarosz, Wiceprezes Zarządu LOTOS Oil.

 

Źródło: URSUS

Authors

Related posts

Góra
English