Międzynarodowy program COPA-DATA Partner Community, otwiera podwoje kolejnej polskiej firmie – P.P.H. Energo-Silesia

Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny COPA-DATA Polska Sp.z o.o., wręcza certyfikat partnerstwa prezesowi firmy P.P.H. Energo-Silesila Jackowi Zającowi

 

Technologie dla przemysłu ewoluują w dzisiejszych czasach w niepohamowanym tempie. Dla COPA-DATA od zawsze priorytetem była współpraca z Partnerami, którzy nie boją się wyzwań oraz dynamiki zmian w branży i potrafią dostarczyć innowacyjny top produkt „szyty na miarę” (tzn. w pełni zaspokajający wszystkie potrzeby klienta). Dlatego też niezmiernie miło nam powitać w społeczności partnerskiej kolejną polską firmę, która spełnia wysokie wymagania programu COPA-DATA Partner Community, firmę Energo-Silesia Sp. z o.o.

COPA-DATA znana jest z tego, iż współpracuje z najlepszymi firmami działającymi na rynku automatyki przemysłowej. Dlatego też z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Energo-Silesia. Nowy Partner to specjalista w dziedzinie doradztwa, projektowania czy też wszelkiego rodzaju realizacji „pod klucz” w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń, oraz automatyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w podejściu do projektów poparte znakomitymi referencjami są wizytówką firmy P.P.H. Energo-Silesia. Szeroka oferta obejmuje całościowe opracowanie systemów sterowania i wizualizacji (DCS, PLC, SCADA) dla istniejących obiektów technologicznych wraz z ich implementacją. Projekty takie są uzgadniane z klientem i dostosowywane do jego indywidualnych potrzeb. Każde opracowanie jest jedyne i niepowtarzalne, dostosowane do specyfiki infrastruktury klienta. Nowy Partner jest również mistrzem jeśli chodzi o projekty wykonane z użyciem oprogramowania zenon i zenon Energy Edition, dotyczące m.in. automatyzacji obiektów przemysłowych i energetycznych. Kompleksowe koncepcje z użyciem oprogramowania zenon nie mają przed nim żadnych tajemnic. Więcej informacji o firmie P.P.H. Energo-Silesia można znaleźć na stronie internetowej: www.energosilesia.pl/

 

Rozwiązania COPA-DATA to świetna alternatywa dla wymagającego rynku automatyki

O powody które zdecydowały o przystąpieniu do sojuszu z firmą COPA-DATA, zapytaliśmy bezpośrednio, Prezesa Zarządu firmy P.P.H. Energo-Silesia, pana Jacka Zająca. A oto co usłyszeliśmy: – O przystąpieniu do programu Community Partner Program organizowanego przez firmę COPA-DATA zadecydowało to, że poszukiwaliśmy alternatywnych rozwiązań dla dotychczas przez nas stosowanych, w szczególności Siemens PCS7. Duże możliwości systemu zenon przy rozsądnych kosztach jego wdrażania zadecydowało o naszym wyborze. Ponadto jako partner mamy gwarancje szybkiego i rzetelnego wsparcia technicznego – kontynuuje Jacek Zając. I na koniec dodaje, że nie bez znaczenia jest również globalna obecność firmy COPA-DATA a przez to możliwość dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów.

 

Pierwsze sukcesy już za nami

Wykwalifikowana i przeszkolona przez COPA-DATA kadra inżynierów P.P.H. Energo-Silesia, wykonała już kilka projektów korzystając z oprogramowania zenon. Jednym z ciekawszych jest projekt dla NGT Technology w Działdowie gdzie, wykonano i uruchomiono system sterowania linii do wytopu szkła w oparciu o system SCADA zenon firmy COPA-DATA oraz sterowniki S7-412 firmy Siemens. System wyposażono w dwie stacje operatorskie oraz dwa serwery pracujące w układzie redundantnym.

Z pewnością mogę powiedzieć, że chociaż firma P.P.H. Energo-Silesia jest stosunkowo niedawno oficjalnym członkiem programu to jej zaangażowanie oraz osiągnięcia są ogromne. W krótkim czasie zakończyli kilka projektów i obecnie trwają prace nad kolejnymi o których wkrótce poinformujemy oficjalnie – podsumowała Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

 

Źródło: COPA-DATA

 

Authors

Related posts

Góra
English