Z Kuźni Raciborskiej do metra w Dżakarcie

 

Firma RAFAMET wraca na indonezyjski rynek. Wyprodukowana w Kuźni Raciborskiej tokarka kołowa typu UBF 112 N będzie pracowała w stolicy kraju, Dżakarcie. Maszyna zostanie jeszcze w tym roku wysłana zamawiającemu.
Tokarka kołowa typu UBF 112 N jest przeznaczona do regeneracji profilu jezdnego kół stosowanych w szynowych pojazdach kolejowych. Obrabiarka zapewnia również wydajną obróbkę zestawów nowych lub nowo obręczowanych. Maszyna jest jednym z bestsellerów Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A., jest uniwersalna i wydajna, to inwestycja na długie lata. Tylko w ubiegłym roku zamówili ją odbiorcy z Tajlandii, Namibii i Czech.
Producent z Kuźni Raciborskiej wraca na indonezyjski rynek po trzydziestoletniej przerwie, poprzednio klient z branży energetycznej zamówił aż sześć tokarek karuzelowych.
Obrabiarka typu UBF 112 N będzie pracowała w zakładzie należącym do Jakarta MRT (metro w Dżakarcie). Maszyna zostanie wysłana do odbiorcy jeszcze w tym roku – mówi Norbert Jasłowski, kierownik sprzedaży Fabryki Obrabiarek RAFAMET.
– Na wybór naszej oferty z pewnością wpłynęły referencje od klientów z Azji. To pierwsze zamówienie realizowane przez RAFAMET dla indonezyjskiego sektora transportu szynowego i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Ten rynek ma duży potencjał. Liczymy, że dzięki temu kontraktowi będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych inwestycjach realizowanych w tamtejszej branży kolejowej – podsumowuje Andrzej Rustanowicz, Dyrektor Eksportu Fabryki Obrabiarek RAFAMET.

 

Źródło: RAFAMET

Authors

Related posts

Góra
English