Orbit One inwestuje w Polsce

 

Po latach wzrostu w Polsce, Orbit One zdecydował się na kolejne inwestycje. Firma kupuje budynek położony tuż obok istniejącego zakładu oraz rozwija park maszynowy.
Od początku naszej działalności odnotowujemy ciągły wzrost oraz inwestujemy zarówno w infrastrukturę, jak i wiedzę oraz technologie. Aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi zwiększamy powierzchnię zakładu poprzez zakup budynku położonego tuż obok obecnej siedziby, który stanie się naszym centrum logistycznym. Powierzchnia tego budynku to 2 400 m kw. Adaptację pod nasze potrzeby zamierzamy zakończyć w 2018 roku – mówi Grzegorz Kohls, dyrektor zarządzający Orbit One w Polsce. Grzegorz Kohls dodaje, że dzięki zwolnieniu miejsca wykorzystywanego obecnie na magazyny, firma zyska dodatkową powierzchnię na potrzeby produkcyjne i biurowe.
–  Inwestujemy także w technologie i wiedzę. Niedawno zainstalowaliśmy nową linię montażu SMT opartą na automacie Fuji i jesteśmy w trakcie instalacji maszyny do lakierowania selektywnego – informuje Grzegorz Kohls.

 

Źródło: evertiq

Authors

Related posts

Góra
English