Największe w regionie spotkanie branży przemysłowej oficjalnie otwarte

 

Targi ITM Polska, Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu ModernLog, Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, Targi Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle oraz Targi Druku i Skanowania 3D Solutions zostały oficjalnie zainaugurowane. Podczas uroczystości wręczono Złote Medale, nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych na targach oraz nagrody Acanthus Aureus, przyznawane najlepiej zaprojektowanym i wykonanym stoiskom.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, ciesząca się prawie 40-letnią tradycją. W pierwszym etapie konkursu produkty poddawane są wnikliwej ocenie ekspertów. Nagradzane są produkty innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie i wyróżniające się ciekawym wzornictwem. W kolejnej selekcji produkty rywalizują ze sobą o tytuł „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”.  Konsumenci mogą oddawać swoje głosy w plebiscycie internetowych i w ten sposób dzielić się pozytywnym doświadczeniem nabytym podczas korzystania z produktów i  usług, promowanych przez wystawców. Internauci mogą oddawać swoje głosy na produkty nagrodzone Złotym Medalem na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl do 10 lipca.

Pobierz listę laureatów Złotego Medalu

Laureaci konkursu Acanthus Aureus

Acanthus Aureus to nagroda przyznawana wystawcom za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Podczas targów ITM Polska  2017 nagrodę otrzymały:

  • GF MACHINING SOLUTIONS Sp. z o.o. Pawilon 3, stoisko 11
  • SIEMENS Sp. z o.o. KUKA Roboter CEE Pawilon 3, stoisko 14
  • YAMAZAKI MAZAK CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce Pawilon 3A, stoisko 11
  • TBI Technology Sp. z o.o. Pawilon 3A, stoisko 34
  • EAGLE Pawilon 5, stoisko 6
  • High Technology Machines Sp. z o.o. Pawilon 3A, stoisko 12
  • GUDEL Sp. z o.o. Pawilon 3, stoisko 23
  • ABPLANALP Sp. z o.o. Pawilon 3, stoisko 26
  • DEMATEC Polska Sp. z o.o. Pawilon 3, stoisko 30

 

Wśród wystawców targów MODERNLOG 2017 nagrodzona została firma:

  • CASSIOLI Polska Sp. z o.o. Pawilon 8, stoisko 16

 

Źródło: MTP

 

Przypominamy, że Główny Mechanik jest dostępny na targach. Egzemplarze pisma można otrzymać w każdym biurze targowym w halach 3, 5 oraz 7. Czasopisma są także umieszczona na naszych stojakach ekspozycyjnych przy wejściach od ul. Rosevelta (wejście wschodnie) oraz Śniadeckich (wejście zachodnie).

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English