Nowy wózek podnośnikowy Hyster przeznaczony do płyt załadunkowych i podwójnych palet

 

Aby wspomóc firmy w wykonywaniu operacji związanych z przeładunkiem palet na płytach załadunkowych, wyboistym podłożu lub rampach, Hyster wprowadziła na rynek trzy nowe modele paletowych wózków podnośnikowych z funkcją podnoszenia wstępnego.

Nowe wózki podnośnikowe do obsługi pieszej mają duży prześwit, który czyni je idealnie przystosowanymi do najtrudniejszych i najbardziej wymagających zastosowań. Zbudowane w oparciu o wyróżniki jakości marki Hyster – wydajność i niezawodność – mogą osiągać wysokość ponad 6 metrów, jak ma to miejsce w przypadku modelu o największym udźwigu – S1.6IL.

Dla zapewnienia maksymalnej wydajności, wózki podnośnikowe można wykorzystywać również do obsługi podwójnych palet, zarówno podczas załadunku i rozładunku ciężarówek, jak i transportu lub układania ładunków w magazynie.

 

 

Każdy paletowy wózek podnośnikowy charakteryzuje się mocnym przyśpieszeniem oraz prędkością jazdy do 6 km/h, co pozwala zwiększyć ich wydajność produkcyjną na krótkich i średnich dystansach, nawet w trudnych warunkach magazynowania. Ponadto płynne zmiany kierunków jazdy dodatkowo pomagają zwiększyć prędkość wykonania cyklu.

Nowe modele S1.2IL, S1.4IL i S1.6IL cechują jedne z najniższych wartości zużycia energii w tej klasie, udowodniona niezawodność i trwałość oraz niskie koszty eksploatacji.

Nowe wózki podnośnikowe poszerzają portfolio Hyster sprzętu do obsługi palet, w którym każdy produkt zapewnia szeroki wybór funkcji dostosowanych do potrzeb wynikających ze szczególnych zastosowań. Zespół Hyster oferuje firmom pomoc w doborze najbardziej efektywnego rozwiązania do przeładunku materiałów, dopasowanego do specyfiki danego zastosowania.

 

Źródło: Zeppelin Polska

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English