Firma Seco uruchamia nową globalną witrynę internetową

 

Firma Seco Tools, czołowy ogólnoświatowy dostawca rozwiązań w dziedzinie skrawanie metali, frezowania, toczenia, wiercenia i wyposażenia obrabiarek, uruchomiła niedawno swoją nową globalną witrynę internetową pod adresem www.secotools.com, która prezentuje producentom rozwiązania z zakresu skrawania metali. Nowa witryna secotools.com pomaga klientom w zwiększeniu produktywności oraz poruszaniu się po złożonych procesach obróbki metali dzięki dostępowi do wartościowych informacji na temat produktów oraz danych technicznych, najlepszym w branży zasobom oraz wsparciu technicznemu dostępnemu w jednym miejscu. – W firmie Seco rozumiemy, że producenci działający obecnie na bardzo konkurencyjnym rynku potrzebują szybkich i niezawodnych rozwiązań dla swoich złożonych zadań w zakresie obróbki metalu — powiedział Lars Bergstrom, prezes Seco Tools. – Nowa witryna secotools.com ułatwi naszym klientom znalezienie produktów oraz wsparcia potrzebnych do zwiększenia produktywności.

Witryna jest wyposażona w efektywny mechanizm wyszukiwania i nawigacji, który pozwala klientom szybko i łatwo znaleźć, to czego szukają — z każdego urządzenia oraz o dowolnej porze. Ulepszona funkcja wyszukiwania pomaga klientom w uzyskaniu szybkich rozwiązań według narzędzi i strategii skrawania dostosowanych do ich potrzeb.

Wśród wielu nowych rozwiązań oferowanych przez witrynę można znaleźć funkcję Suggest — zaawansowane narzędzie wyboru produktów — która umożliwia producentom części znalezienie odpowiednich rozwiązań w zakresie obróbki metali doskonale dopasowanych do ich konkretnych wymagań. Na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika funkcja Suggest szybko określa i wyświetla pełne zalecane oprzyrządowania.

Użytkownicy mogą także korzystać z nowego sklepu internetowego, który zapewnia bezproblemowe, szybkie i proste zamawianie produktów. Klienci mogą zwiększyć produktywność dzięki szybkiemu dostępowi do rzeczywistych informacji o produktach, cenach, rabatach i ich lokalnej dostępności. Sklep zapewnia także klientom podgląd stanu zamówienia, a także historię wysyłek i zamówień.

Dodatkowe funkcje obejmują między innymi sekcję aktualności i wydarzeń, która zapewnia klientom i partnerom dostęp do najnowszych informacji, artykułów i wydarzeń, a także centrum pobierania, które zapewnia dostęp do najlepszych w branży zasobów z zakresu obróbki metali.

Elastyczny i konfigurowany projekt zapewnia komfortowe korzystanie z witryny na szerokiej gamie urządzeń — od komputera przez laptop po smartfona czy tablet.

Aby poznać nową witryną firmy Seco Tools, prosimy odwiedzić stronę http://www.secotools.com.

 

Źródło: Seco

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English