Nowa seria małogabarytowych zamków obrotowych firmy Southco z bezpośrednim odryglowaniem, bez pomocy linki

 

Firma Southco po raz kolejny rozszerza znaną linię zamków obrotowych, wprowadzając na rynek model R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem. Może on być odryglowany za pomocą przycisku lub dźwigienki, bez potrzeby montażu dodatkowej linki ani pręta. Gumowe pokrycie wycisza uderzenia pomiędzy zamkiem i spustem, ograniczając hałas w trakcie pracy.

Model R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem charakteryzuje się uproszczoną konstrukcją, mogącą znaleźć zastosowanie w aplikacjach o małej odległości pomiędzy zamkiem obrotowym i spustem. Dodatkową zaletą konstrukcji z bezpośrednim odryglowaniem jest możliwość zamontowania zamka i spustu po dwóch stronach drzwi.

Dzięki prostej konstrukcji, zamek R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem zajmuje minimalną przestrzeń wewnątrz obudowy, pozwalając ukryć mechanizm zatrzaskowy i zwiększyć bezpieczeństwo. Został on wykonany ze stali odpornej na korozję i stali nierdzewnej. Zawiera wbudowany zderzak i doskonale nadaje się do zastosowań w wielu sektorach przemysłu. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą współpracować z różnymi typami spustów mechanicznych i elektronicznych oraz linek z oferty Southco, tworząc kompletny system zamknięć obrotowych.

Menedżer produktów globalnych, Cynthia Bart dodaje: – Najnowszy element Southco dodany do naszej serii zamknięć obrotowych R4 może znaleźć zastosowanie do bezpośredniego odryglowywania drzwi bez pomocy linki wszędzie tam, gdzie występuje mała odległość pomiędzy zamkiem obrotowym i spustem.

 

Źródło: Southco

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English