Zezwolenie dla DFM Europe oraz WIKA Polska

W dniu 4 maja  br. zezwolenie na działalność w PSSE otrzymała firma DFM Europe sp. z o. o. planująca rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Grudziądz w woj. kujawsko-pomorskim. Główną część produkcji zakładu będzie stanowić stolarka przeciwpożarowa.  W związku z pozyskaniem nowych, technologicznie wymagających kontraktów oraz uruchamianiem nowego zakładu produkcyjnego spółka zainwestuje co najmniej 2 480 000 zł w nabycie nowych maszyn i urządzeń. Inwestor utworzy co najmniej 5 nowych miejsc pracy na terenie PSSE.

 

Zdjęcie: WIKA

 

W dniu 12 maja br. spółka WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. otrzymała drugie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Podstrefie Włocławek.

WIKA Polska sp. z o.o. SGF sp. k. to część światowego koncernu będącego liderem w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury – firmy WIKA.

Planowana inwestycja ma na celu zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu poprzez budowę kolejnej, trzeciej hali produkcyjnej oraz zakup maszyn i urządzeń. Inwestor planuje ponadto utworzenie nowych miejsc pracy oraz utrzymanie istniejących.

 

Źródło: PSSE

Authors

Related posts

Góra
English