Producent sosów Fanex usprawnia dział UR z Queris CMMS

 

Polski producent sosów i ketchupów Fanex wdrożył w swoim dziale utrzymania ruchu rozwiązanie Queris CMMS, które pomoże zoptymalizować i usprawnić pracę mechaników. Nowe rozwiązanie pozwoli także efektywniej zarządzać parkiem maszynowym oraz usuwaniem awarii.

Fanex to polski producent sosów spożywczych, ketchupów, musztard i dressingów, które są dostarczane odbiorcom gastronomicznym i detalicznym. Firma sprzedaje produkty pod marką producenta, ale oferuje również produkcję na potrzebny marek własnych.

W obszarze utrzymania ruchu przedsiębiorstwo wykorzystywało do tej pory proste rozwiązanie dedykowane co prawda działom UR, jednak niespełniające już dzisiejszych standardów. Dawno zakupiony program okazał się niewystarczający do wsparcia firmy w obliczu rozwoju, który przechodzi, gdyż nie posiadał on funkcjonalności jakiej wymaga się od profesjonalnych systemów. W związku z tym kierownictwo postanowiło zastąpić dotychczasowe oprogramowanie nowym, które da znacznie większe możliwości i pozwoli osiągnąć lepsze rezultaty pracy. Wybór ostatecznie padł na polski system Queris CMMS.

 

Źródło: Queris

Authors

Related posts

Góra
English