BPSC dołączyło do grupy Forterro

 

Forterro, grupa europejskich firm dostarczających oprogramowanie ERP oraz związane z nimi usługi ogłosiła, że do jej grona dołączyło Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA (BPSC), wiodący polski dostawca oprogramowania ERP dla średnich i dużych firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Forterro jest grupą firm ERP, których produkty tworzone były w ojczystych językach w oparciu o lokalne wymogi i potrzeby branżowe użytkowników – mówi prezes Forterro Jeff Tognoni. – Wszystkie charakteryzuje niezrównany poziom “dopasowania” które sprawia, że ciągle wygrywają one z systemami międzynarodowych dostawców. Nie inaczej jest z BPSC. Wiodąca pozycja rynkowa firmy, a także duża i lojalna baza klientów jest świadectwem wartości lokalnych i branżowych rozwiązań ERP.

BPSC jest pierwszą inwestycją Forterro w Europie Środkowo-Wschodniej i piątą na rynku oprogramowania. Forterro przejęło także szwedzkiego producenta ERP Jeeves (oraz jego wcześniejszego partnera Infocube), szwajcarską spółkę ERP SolvAxis, oraz francuskiego dostawcę ERP Sylob.

Tognoni ogłosił, że firma BPSC została czwartą europejską jednostką Forterro i, tak jak pozostałe jednostki będzie prowadzona we współpracy z lokalnym zespołem zarządzającym. – Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia prac z polskim zespołem, dzięki którym będziemy mogli odkryć nowe możliwości wynikające z fuzji i uczynić je naszym priorytetem – dodał.

Rafał Orawski, Prezes Zarządu BPSC potwierdza. – Spodziewamy się, że zasoby oraz doświadczenie rynkowe, które wniesie Forterro wzmocnią zarówno naszą firmę, jak i jej produkty – mówi. Dodaje także, że chociaż cieszy się z możliwości wprowadzenia znaczących zmian, to głównym priorytetem BPSC będzie nadal dbanie przede wszystkim o klientów firmy.  

 

O BPSC

Firma Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA (BPSC) mająca swoją siedzibę w Chorzowie jest wiodącym dostawcą polskiego oprogramowania ERP dla średniego rynku firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych w Polsce. Produktem flagowym BPSC jest Impuls EVO, rozwiązanie, które łączy funkcjonalności takie jak MRP, logistyka, finanse, sprzedaż i zarządzanie zasobami ludzkimi tworząc system ERP, który odpowiada na potrzeby ponad 700 firm z różnych branż w całej Polsce. Ostatnio firma wprowadziła także rozwiązanie do zarządzania talentami – mHR EVO. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę www.bpsc.com.pl

 

O FORTERRO

Forterro jest grupą firm dostarczających oprogramowanie ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw dla rynków wyspecjalizowanych geograficznie lub branżowo. Firma Forterro, której siedziba zlokalizowana jest w Austin w Teksasie i wspierana jest przez inwestycje Battery Ventures zarządza swoimi jednostkami w Szwecji, Szwajcarii, Francji i Polsce, a także lokalnymi oddziałami oraz centrami badawczymi i rozwojowymi na całym świecie. Poprzez swój ciągle rosnący ekosystem wskaźników i kapitału Forterro współpracuje z lokalnymi zespołami zarządzającymi w celu wzmocnienia działalności operacyjnej firm swojego portfolio i oferowanych przez nie rozwiązań. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę www.forterro.com.

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English