Silniki i pompy żeliwne Salami

Dwusekcyjna pompa Salami – najmniejsza na rynku

Włoski producent wprowadził niedawno na rynek nowe pompy i silniki w obudowie żeliwnej serii PG330 i PG331. Urządzenia charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami pracy oraz długą żywotnością nawet przy wysokiej temperaturze i niskiej lepkości medium roboczego. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk ślizgowych oraz wykonaniu z materiałów doskonałej jakości.
Urządzenia z serii PG330 i PG331 są jednymi z bardziej kompaktowych pomp o zazębieniu zewnętrznym.  Seria PG331 została wyposażona dodatkowo w cienką tylną pokrywę oraz zestaw otworów i przyłączy do podłączania drugiej sekcji. Połączenie nie wymaga kołnierza łączącego. Dzięki tej konstrukcji pompa Salami staje się zdecydowanie najmniejszą pompą dwusekcyjną na rynku.
Standardowo silniki i pompy zębate dostępne są w konfiguracji od 1 do 4 sekcji o objętości roboczej od 23 cm3/obr. do 80 cm3/obr. , w wersjach z kołnierzem europejskim lub wykonanym według  SAE B, SAE C, DIN-ISO 14 również ze wzmocnionym łożyskiem. Pompy mogą być wyposażone w zawór bezpieczeństwa lub zawór priorytetowy z sygnałem sterującym LS.
Seria PG 330 i PG 331 świetnie sprawdza się w  maszynach do robót ziemnych, wózkach widłowych, maszynach rolniczych, pojazdach użytkowych oraz w aplikacjach przemysłowych.
Wyłącznym dystrybutorem Salami na rynek polski jest Hewea.
Źródło: Hewea

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English