Premiera stalowych dwupłaszczowych zbiorników DieselPRO


Zbiorniki DieselPRO marki Kingspan Titan to idealne rozwiązanie umożliwiające magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego.

Urządzenia DieselPRO dostępne są w pojemnościach od 20 tys. do 30 tys. litrów i znajdą zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, którego działalność wiąże się ze zużyciem dużych ilości oleju napędowego. Użytkowanie zbiorników Diesel PRO eliminuje konieczność dojazdu na stacje paliw, a duża objętość produktów umożliwia hurtowe zakupy oleju napędowego, gwarantując zwrot z inwestycji.

Solidna stalowa konstrukcja oraz innowacyjne wyposażenie zapewniają w pełni bezpieczne przechowywanie, a profesjonalne systemy monitorowania umożliwiają zarządzanie magazynowaną substancją.

W odpowiedzi na różne potrzeby użytkowników, stalowe zbiorniki DieselPRO dzielą się na dwie grupy: zbiorniki do magazynowania oleju napędowego oraz takie, które jednocześnie pozwalają na jego dystrybucję.

 

 

W zbiornikach przeznaczonych do przechowywania oleju napędowego, zewnętrzny płaszcz zbiornika stanowi 100% objętości zbiornika wewnętrznego, a punkt zalewowy oraz dodatkowe elementy wyposażenia są umieszczone w zamykanej obudowie, która stanowi dodatkową ochronę akcesoriów.

W produktach DieselPRO z systemem zarządzania i dystrybucji oleju napędowego płaszcz zewnętrzny zbiornika stanowi 110% objętości zbiornika wewnętrznego. Żaluzjowe drzwi umożliwiają swobodny dostęp do wszystkich elementów wyposażenia.

Wszystkie produkty DieselPRO wyróżnia: funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo. Zbiorniki DieselPRO są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

Premiera DieselPRO w Polsce

Stalowe zbiorniki Diesel PRO są dostępne w Polsce, premiera produktów odbyła się 19 kwietnia. Podczas spotkania promującego wyroby można było uzyskać informacje nie tylko o zbiornikach DieselPRO, ale także o wszystkich produktach marki Titan przeznaczonych do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji  oleju napędowego.

 

Źródło: Kingspan Environmental

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English