Startuje regionalny etap zawodów „Starcie Szlifierzy”

 

21 kwietnia w Nadarzynie będzie iskrzyć! Tego dnia odbędą się pierwsze rozgrywki regionalne w ramach drugiej, ogólnopolskiej edycji „Starcia Szlifierzy”.
W 5 konkurencjach zmierzy się blisko 50 profesjonalistów z branży szlifierskiej, którzy sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności oraz powalczą o tytuł Szlif Mistrza 3M.

Pierwsze regionalne „Starcie Szlifierzy” odbędzie się 21 kwietnia w Nadarzynie podczas Centralnych Targów Budowlanych Building Solutions. Wszyscy profesjonaliści z branży, którzy chcą przeżyć prawdziwą szlifierską przygodę, zmierzyć się z innymi szlifierzami
i przekonać się czy drzemie w nich Szlif Mistrza, już teraz mogą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.starcieszlifierzy.pl. „Starcie Szlifierzy” organizowane
w Nadarzynie skierowane jest do wszystkich pasjonatów szlifowania z województwa mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego.

– Druga edycja „Starcia Szlifierzy” to autorska inicjatywa firmy 3M, której celem jest integracja środowiska profesjonalistów oraz umożliwienie im, poprzez formułę zawodów sportowych, podniesienie swoich umiejętności. To także niepowtarzalna okazja, aby pokazać swój kunszt i pasję na większą skalę, powalczyć o cenne nagrody oraz tytuł Szlif Mistrza 3M. Zainteresowanie zawodami pokazuje nam, jak bardzo branża szlifierska potrzebowała wydarzenia skierowanego właśnie do nich – mówi Michał Niedbalski, Dyrektor Działu Materiałów Ściernych 3M.


Polecą iskry!

Organizatorzy umożliwią gościom sprawdzenie swoich umiejętności w jednej, wskazanej dyscyplinie – odbędzie się to pod czujnym okiem ekspertów, którzy zadbają
o bezpieczeństwo oraz odpowiedni poziom emocji. Oprócz tego goście i widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji w trakcie samego wydarzenia przygotowane przez organizatorów targów i markę 3M.

Eksperci z firmy 3M radzą, jak w 3 prostych krokach przygotować się do „Starcia Szlifierzy”.

  1. Przygotuj się na sportową rywalizację. „Starcie Szlifierzy” to zawody, które wymagają dużego wysiłku, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Możesz być pewny, że nie zabraknie emocji.
  2. W konkurencjach liczy się czas i jakość wykonania. Wymaga to maksymalnego skupienia uwagi. Nie rozpraszaj się i postaraj się skoncentrować na celu. Kontroluj zegarek, ale zadbaj też o jakość swojej pracy.
  3. Czas przed i po konkurencjach wykorzystaj na regenerację sił, zintegrowanie się
    z innymi zawodnikami oraz skorzystaj z atrakcji, które przygotowała firma 3M. Wykład o zasadach BHP to niepowtarzalna okazja, aby doszlifować swoje umiejętności.

Organizator wydarzenia – firma 3M – zarówno dla uczestników, jak i widzów zawodów przygotowała elektryzujące atrakcje. Profesjonaliści z branży podczas Mistrzostw szlifowania zmierzą się w 5 kategoriach – Wiedza Mistrza, Zręczność, Refleks, Zaradność oraz Instynkt Szlifierza. Wszystkie zadania będą oceniane przez Sędziów Nadzorujących i na podstawie przyznanych ocen zostaną wyłonieni zwycięzcy pierwszych rozgrywek regionalnych, dla których firma 3M przygotowała nagrody.

  • Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo™ z systemem filtrowania powietrza Adflo™ oraz produkty Cubitron™ II
  • Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas™ XXi i produkty Cubitron™ II
  • Nagroda za III miejsce: nagłowie G500 oraz produkty Cubitron™ II.

Starcie Szlifierzy” odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku podczas Centralnych Targów Budowlanych Building Solutions w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie: www.starcieszlifierzy.pl. Na wszystkich chętnych profesjonalistów czeka 50 miejsc, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerami zawodów „Starcie Szlifierzy” są: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK WARSAW EXPO, Centralne Targi Budowlane Building Solutions, FANUC, Targed, Troax oraz Kemper.

 

Źródło: 3M

 

Authors

Related posts

Góra
English