Inter Cars nowym członkiem Koalicji Bezpieczni w Pracy

Inter Cars to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Firma zapewnia także najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Inter Cars posiada 226 filii w Polsce i 221 filii za granicą. W 2015 roku przychody spółek przekroczyły 1,6 mld zł. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

 

Firma uzyskała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, otrzymała tytuł Giełdowej Spółki Roku oraz znalazła się na podium plebiscytu Laur Konsumenta.

– Z zadowoleniem przyjmujemy przystąpienie do Koalicji Bezpieczni w Pracy – widzimy w tej inicjatywie możliwość stworzenia platformy wymiany wiedzy i doświadczeń związanych
z bezpieczeństwem w pracy. Z naszej perspektywy, platforma stanowi doskonałe wsparcie i  narzędzie dla naszych klientów – głównie małych i średnich warsztatów. Będą one mogły korzystać ze specjalistycznej wiedzy, zadać pytanie lub sprawdzić, jak bezpieczniej prowadzić swój biznes –
mówi Robert Kierzek, Prezes Zarządu Inter Cars S.A.

Informacje na temat Koalicji Bezpieczni w Pracy dostępne są w serwisie: www.bezpieczniwpracy.pl.

Ciekawostki na temat kultury bezpieczeństwa w pracy można znaleźć również na portalu Facebook: www.facebook.com/bezpieczniwpracy.

***

Koalicja Bezpieczni w Pracy zawiązana została z inicjatywy firm CWS-boco Polska, PW Krystian, LafargeHolcim oraz TenCate Protective Fabrics w 2014 roku, w celu promowania kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy wśród pracowników i pracodawców. W 2015 roku do grona Koalicjantów dołączyła firma SEKA S.A., w 2017 do grona firm koalicyjnych, dołączyła firma Inter Cars. Cel Koalicji realizowany jest poprzez działalność edukacyjną na temat obowiązujących norm i procedur oraz pokazywanie dobrych praktyk oraz informowanie o korzyściach wynikających z wdrażania wysokich standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy.

 

Źródło: Koalicja Bezpieczni w Pracy

 

 

Authors

Related posts

Góra
English