Trzy najważniejsze rozwiązania firmy Schneider Electric nagrodzone w konkursie IF Design Award 2017

 

Rozwiązania Easergy T300 i Resi9 DB60 wyróżniono w kategorii „Przemysł / Rzemiosło”. Produkt Avatar On został zgłoszony w kategorii „Instalacje wewnętrzne / Przełączniki”. Rozwiązania, które zostały wprowadzone na rynek w 2016 roku, są w pełni zgodne z najbardziej surowymi standardami Schneider Electric, dotyczącymi niezawodności, łatwości obsługi i pomysłowości produktów.

Easergy T300 to elastyczne kompaktowe rozwiązanie do kontroli i monitoringu systemów dystrybucji energii elektrycznej. Rozwiązanie wyposażone jest w najnowsze technologie komunikacyjne i automatyzacji dystrybucji. Stanowi ono fundament architektury Ecostruxure Grid umożliwiającej wprowadzanie urządzeń Internetu rzeczy (IoT) oraz wspierającej transformację cyfrową u operatorów sieci elektroenergetycznej.

DB60 to wyłącznik różnicowoprądowy wchodzący w skład serii Resi9, obejmującej urządzenia zabezpieczające domowy sprzęt elektryczny. Jest to urządzenie montowane między siecią dystrybucyjną a domową tablicą rozdzielczą. Produkt ten jest zgodny z najnowszymi stosownymi normami.

Przełącznik Avatar On został zaprojektowany wyłącznie na potrzeby rynku chińskiego. Produkty z nowej serii można łatwo dostosować do każdego wystroju wnętrz, dzięki szerokiemu wyborowi wymiennych frontów — plastikowych, drewnianych, metalowych, marmurowych oraz skórzanych, a także projektowanych i drukowanych przez klienta.

Jesteśmy dumni z wyróżnienia w konkursie IF Design naszym trzech najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Są one efektem wysiłków wielu osób. To wyróżnienie jest ukoronowaniem prac zespołów projektowych i inżynierskich, które stale współpracują ze sobą nad osiąganiem doskonałości – mówi Anna Szymczyk, PR & Marketing Manager w firmie Schneider Electric.

 

Źródło: Schneider Electric

 

 

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English