LUG rozbudowuje centrum badawczo – produkcyjne W Nowym Kisielinie

 

W dniu 02.03.2017 roku Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG Light Factory Sp. z o.o., podpisał kolejną istotną dla rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A. umowę. Kontrakt zawarty z firmą M&J Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach dotyczy powiększenia istniejącego centrum badawczo – produkcyjnego w Nowym Kisielinie o nową halę produkcyjno-magazynową. Rozbudowa zwiększy powierzchnię obiektu o 1 500 metrów kwadratowych.

Rozpoczynając budowę centrum badawczo-rozwojowego w 2015 roku byliśmy gotowi na jego rozbudowę w niedługim czasie. Dzięki  temu już w pierwotnym projekcie uwzględniliśmy wiele dodatkowych możliwości, które dziś ułatwią nam rozbudowę i pozwolą zoptymalizować koszty inwestycji – wyjaśnia Ryszard Wtorkowski.

Nowa hala będzie gotowa na początek IV kwartału 2017 roku. Całkowity koszt niniejszej inwestycji szacowany jest na 2,33 mln zł netto.

Inwestycja ma na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych związanych z realizacją naszych bieżących i przyszłych zamówień. Będzie też impulsem do dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A., który mamy nadzieję stanie się naszym udziałem w kolejnych latach. Dziś  już mogę stwierdzić, że apetyty mamy duże – komentuje budowę Ryszard Wtorkowski.

 

Źródło: LUG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English