Get Fresh Cosmetics z nowym zezwoleniem

 

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymała 09.03.2017 r. Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o. Dokument podpisany przez Zarząd W-M SSE S.A.: Prezesa Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg otrzymał Robert Philpott – członek zarządu Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o.

Inwestycja realizowana przez firmę w Podstrefie Bartoszyce będzie polegała na zwiększeniu zdolności produkcyjnych. W ramach projektu zakład wyposażony zostanie w nowoczesne linie technologiczne oraz maszyny i urządzenia do produkcji kosmetyków i świec. Poniesione zostaną nakłady w wysokości co najmniej 500 000 zł oraz utworzonych zostanie minimum 49 nowych miejsc pracy.

W wyniku inwestycji powstaną trzy niezależne linie technologicznie do wytwarzania produktów do kąpieli i do ciała oraz zapachowych świec. Wyposażenie stanowisk pracy w specjalistyczne linie technologiczne, maszyny i urządzenia oraz wprowadzenie istotnych zmian w organizacji produkcji pozwoli na znaczne rozszerzenie oferty zakładu oraz zwiększenie kręgu odbiorców i pozyskanie nowych klientów.

Get Fresh Cosmetics sp. z o.o. produkuje kosmetyki do ciała na bazie naturalnych surowców oraz zapachowe świece. Spółka jest powiązana kapitałowo z Get Fresh Cosmetics Ltd. Kosmetyki sprzedawane są pod marką Bomb Cosmetics w czterdziestu pięciu państwach świata. Dzięki inwestycji Get Fresh Cosmetics sp. z o.o. stanie się zakładem produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt do tworzenia kosmetyków, w którym pracować będzie wyselekcjonowana kadra specjalistów.

 

Źródło: W-MSSE

Authors

Related posts

Góra
English