Polscy inżynierowie zmierzą się ze specjalistami z całego świata

 

Inżynierowie z 8 krajów świata, w tym po raz pierwszy z Polski, zmierzą się z zadaniami, pytaniami i wyzwaniami, przygotowanymi przez ekspertów pracujących dla utytułowanego zespołu Formuły 1 – Williams Racing Team. Na najlepszych i najszybszych czekają wyjątkowe nagrody, w tym m.in. wyjazd na wyścig Formuły 1 i wizyta w siedzibie Williams Racing Team.

Zjawisko precesji, siła dośrodkowa, kinematyka, zasada działania wałów korbowych silnika – to tylko namiastka zagadnień, o które postanowili zapytać inżynierów z całego świata twórcy drugiej edycji Engineering Challenge – multimedialnej gry dla inżynierów, przygotowanej przez Randstad i Williams Racing Team.

Uczestnicy, którzy po 1 marca wejdą na stronę www.randstadengineeringchallenge.com, będą mogli wziąć udział w pierwszym etapie. Łącznie przed nimi 15 pytań konkursowych w trzech etapach – a po każdym z nich nagroda dla zwycięzcy. Gracz, który we wszystkich etapach odpowie poprawnie na największą liczbę pytań i zrobi to w najkrótszym czasie zostanie tęż zwycięzcą całego Engineering Challenge i zdobędzie nagrodę główną.

Po rozwiązaniu zadań w każdym z etapów uczestnicy będą mogli także poszerzyć swoją wiedzę o cenne wskazówki przygotowane przez inżynierów pracujących dla Williams Racing Team, w tym Pata Symondsa.

Grze towarzyszy też specjalny serwis internetowy Praca dla inżynierów, w którym najlepsi inżynierowie Williams Racing Team dzielą się swoimi zawodowe doświadczeniami i receptami na sukces w pracy. Prezentujemy tam także porady ekspertów Randstad, które z pewnością pomogą w skutecznym budowaniu kariery inżyniera w Polsce. Użytkownicy serwisu mogą także znaleźć najnowsze oferty pracy z branży.

Ostateczne wyniki konkursu Engineering Challenge poznamy na przełomie marca i kwietnia. Wtedy też przekonamy się, czy polscy inżynierowie pokonali swoich kolegów po fachu z innych krajów.

 

Źródło: Randstad

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English