Nowe produkty firmy BFT

KUSTOS ULTRA: elektromechaniczny napęd do rezydencyjnych bram skrzydłowych z możliwością zastosowania platformy U-Link

 

 

KUSTOS ULTRA to zestaw do bram skrzydłowych wyposażony w technologię U-link. Napęd oparty na tłokach elektromechanicznych przeznaczony jest do użytku rezydencjalnego. Wszystkie siłowniki gamy KUSTOS BT A są siłownikami teleskopowymi z całkowicie osłoniętą śrubą ślimakową. W ten sposób zagwarantowana jest maksymalna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda, kurz, brud itp. Napęd cechuje atrakcyjny design. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach w zależności od długości i wagi bramy:

  • KUSTOS ULTRA BT A25 – wersja 24V do bram skrzydłowych o wadze do 400 kg i długości do 2,5m
  • KUSTOS ULTRA BT A40 – wersja 24V do bram skrzydłowych o wadze do 500 kg i długości do 4 m

 

GIUNO: hydrauliczny napęd do rezydencyjnych bram skrzydłowych z możliwością zastosowania platformy U-Link

 

 

Nowy design i całkowicie zmodernizowana konstrukcja siłowników hydraulicznych GIUNO zapewnia bardzo wysoką sprawność i niezawodność nawet w najcięższych warunkach pracy. Mają silnik zasilany napędem 24V. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach w zależności od długości i wagi bramy:

  • GIUNO ULTRA BT A20 – siłownik do bram skrzydłowych o długości maksymalnej do 2m i wadze do 300 kg
  • GIUNO ULTRA BT A50 – siłownik do bram skrzydłowych o długości maksymalnej do 5m lub wadze do 800 kg (maksymalna długość skrzydła: 2m) lub 300 kg (maksymalna długość skrzydła: 5m)

 

ATHOS AC A25 i AC A40: Elektromechaniczny napęd do rezydencyjnych bram skrzydłowych

 

 

Nowy design i całkowicie zmodernizowana konstrukcja siłowników elektromechanicznych ATHOS zapewnia bardzo wysoką sprawność i niezawodność nawet w najcięższych warunkach pracy. Mają silnik zasilany napędem 230V. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach w zależności od długości i wagi bramy:

  • ATHOS AC A25 – siłownik do bram skrzydłowych o długości maksymalnej do 2,5m i wadze do 300 kg
  • ATHOS AC A40 – siłownik do bram skrzydłowych o długości maksymalnej do 4m lub wadze do 300 kg (przy długości powyżej 3m zalecany elektrozamek)

 

ICARO SMART oraz ICARO ULTRA AC A2000: silnik do przemysłowych bram przesuwnych

 

 

Wszystkie wersje produktu są wyposażone w najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, łatwość montażu i niezawodność przez lata. Technologia U-link, czyli protokół komunikacji automatyki BFT z innymi urządzeniami sprawia, że napęd ICARO AC A2000 łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą protokołów TCP-IP, RS485, bluetooth. Dodatkowo zastosowana w napędzie technologia Silentech sprawia, że produkt jest jednym z najcichszych na rynku.

 

MAGISTRO: Inteligentny dom firmy BFT – innowacyjny zestaw kontroli i sterowania bram, rolet i świateł w domu

Magistro to innowacyjny system kontroli i zarządzania przejściami automatycznymi, roletami, oświetleniem domowym lub biurowym. Umożliwia kontrolę w trybie lokalnym i  zdalnym z komputera czy  aplikacji, za pomocą łatwego i intuicyjnego interfejsu. Łatwość jego instalacji i obsługi oparta jest na bezprzewodowej technologii Z-Wave. System jest przyjazny nie tylko użytkownikom, lecz także instalatorom.Jedna platforma komunikacji dla wszystkich typów centralek i odbiorników. Innowacyjne systemy łączności opracowane przez Bft, wraz z rozwiązaniami opartymi na połączeniach bezprzewodowych w dziedzinie automatyzacji, integrują się ze sobą poprzez nowy protokół komunikacji systemu U-link.Jedna platforma komunikacji dla wszystkich typów centralek i odbiorników. Innowacyjne systemy łączności opracowane przez Bft, wraz z rozwiązaniami opartymi na połączeniach bezprzewodowych w dziedzinie automatyzacji, integrują się ze sobą poprzez nowy protokół komunikacji systemu U-link. Jedna platforma komunikacji dla wszystkich typów centralek i odbiorników. Innowacyjne systemy łączności opracowane przez Bft, wraz z rozwiązaniami opartymi na połączeniach bezprzewodowych w dziedzinie automatyzacji, integrują się ze sobą poprzez nowy protokół komunikacji systemu U-link.

 

Źródło: BFT

Authors

Related posts

Góra
English