Rekordowe zamówienie na AXXOS – Volvo Cars instaluje AXXOS OEE w nowej fabryce XC90

 

AXXOS – część Grupy API Maintenance Systems – podpisał umowę z Volvo Cars (Volvo) na wdrozenie systemu monitorowania produkcji AXXOS OEE w nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w miejscowości Torslanda w Szwecji. Umowa obejmuje sieciowe monitorowanie produkcji około 400 jednostek produkcyjnych (maszyn, urządzeń) i obecnie jest to największe zamówienie zlecone AXXOS.
AXXOS OEE został wybrany przez Volvo po uważnej ocenie siedmiu konkurencyjnych systemów i po pomyślnej instalacji pilotażowej w kluczowym obszarze fabryki.
W porównaniu do innych systemów, które widzieliśmy, AXXOS OEE oferuje bardziej kompletne rozwiązanie odpowiadające naszym wymaganiom obejmującym wbudowaną funkcjonalność wspierającą korzystanie z “dobrych praktyk”. Chcemy poświęcać nasz czas na doskonalenie produkcji, a nie na tworzenie specyfikacji i rozwijanie systemów IT – mówi Agron Basha, Business Project Leader w Volvo Cars Corporation.
AXXOS OEE pokaże nam “czarno na białym”, jakie problemy mamy i gdzie on są, co pomoże nam odpowiednio ustalać priorytety. Będziemy w stanie zbierać dane ułatwiające podejmowanie decyzji, w których kierunkach ustawiać pracę i gdzie możemy najwięcej skorzystać na zainwestowanych środkach – kontynuuje Agron Basha.

Supernowoczesna fabryka w Torslanda produkuje nowy model XC90 . – Nowy XC90 jest sukcesem rynkowym i Volvo pożytkuje prawie cały dostępny czas na wytwarzanie aut. AXXOS OEE  stanie  się  ważnym  narzędziem  w  strategii doskonalenia  Volvo  i  będzie  zdolny  do  wczesnego identyfikowania oraz mapowania wąskich gardeł – mówi Johan  Junvik,  Key  Account  Manager  w  AXXOS Industrial Systems.
Umowa obejmuje dostarczenie AXXOS OEE i AXXOS Analyze, który bardzo ułatwia i przyspiesza analizę zebranych informacji, aby zidentyfikować potencjał do usprawnień w organizacji. AXXOS OEE Mobile pozwoli pracownikom Volvo mieć stały dostęp do systemu monitorowania produkcji bezpośrednio na smartfonach i tabletach.

 

Źródło: API

Authors

Related posts

Góra
English