Jakość, która przekonuje – różne zastosowania czyściw wielokrotnego użytku MEWA

 

 

Czyściwa MEWA wykorzystywane są w 123 000 przedsiębiorstw w 21 krajach w Europie, w przemyśle i w produkcji – do usuwania tłuszczów, olejów, rozpuszczalników i innych zanieczyszczeń. Tak szerokie zastosowanie czyściwa te zawdzięczają swej wysokiej jakości i świetnym właściwościom. Wyjątkowa struktura powierzchni czyściw oraz ich wydajność sprawiają, iż czas czyszczenia jest krótszy o ok. 35% we porównaniu z czyszczeniem z wykorzystaniem papierowych czyściw.

Czyściwa MEWA oferowane są w ramach tzw. pełnej usługi, co oznacza, iż po użyciu nie lądują w koszu z odpadami, lecz są odbierane przez firmę MEWA od klienta, prane ekologicznie, a następnie, czyste już czyściwa, są ponownie dostarczane klientowi. Stanowi to istotne odciążenie, bowiem klient nie musi się już troszczyć o zamawianie nowych czyściw i utylizację zużytych. MEWA przejmuje za klienta wszystkie obowiązki dotyczące sprawozdawczości wobec organów ochrony środowiska. Ma on zatem pewność, iż wszelkie formalności z tym związane zostaną załatwione we właściwy sposób.

Klient ma do wyboru cztery różne wysokiej jakości produkty:

– MEWATEX – trwałe czyściwo do wszelkich zastosowań,

– MEWATEX PLUS – miękkie i delikatne czyściwo do wrażliwych powierzchni,

– MEWATEX ULTRA – delikatne czyściwo do wszelkich powierzchni o delikatnej i wraż liwej na uszkodzenia strukturze,

– MEWA PROTEX – najlepsze czyściwo do powierzchni o najwyższych wymaganiach.

Klient może zatem dobrać odpowiedni rodzaj czyściwa do danego obszaru zastosowań oraz ilość czyściw, potrzebną do wykorzystania w jego zakładzie lub warsztacie.

 

 

Wiele doskonałych właściwości…

Najwyższej jakości przędza oraz specjalne techniki tkania sprawiają, iż czyściwa MEWA posiadają optymalne właściwości chłonne i polerujące.

Czyściwa MEWA:

– są trwałe i odznaczają się doskonałą chłonnością i efektywnością czyszczenia,

– specjalnie przygotowana przędza bawełniana gwarantuje efektywne czyszczenie powierzchni szczególnie wrażliwych na uszkodzenia, bez pozostawiania na nich kłaczków,

– specjalny rodzaj przędzy silnie chłonnej tkaniny, z jakiej wykonane są czyściwa, sprawia, że czyściwo bardzo szybko wchłania ilość cieczy, która stanowi wielokrotność jego ciężaru.

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA są bardziej trwałe i przyjazne dla środowiska, niż czyściwa papierowe czy te ze starych szmat, które często wykorzystywane są czyszczenia, stając się potem odpadami. – Fakt, iż czyściwa MEWA są produktem wielokrotnego zastosowania, pozwala ograniczyć ilość powstających niebezpiecznych odpadów, bowiem nasze czyściwa mogą być prane i wykorzystywane ponownie do 50 razy – wyjaśnia Piotr Borowczyk, kierujący przedstawicielstwem firmy MEWA w Polsce.

 

 

Źródło: MEWA

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English