Zortrax z wyłącznym dystrybutorem na Polskę

zortrax_m200_m

Zortrax i 3D Phoenix zacieśniają współpracę. Od 1 lutego 2017 roku firma zostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Zortrax na terenie Polski.
Od 1 lutego 2017 roku 3D Phoenix zostaje wyłącznym dystrybutorem marki Zortrax w Polsce, co oznacza, że firma będzie odtąd odpowiedzialna za rozbudowę oraz zarządzanie siecią sprzedaży i serwisem produktów Zortrax w całym kraju. W ofercie znajdą się przede wszystkim drukarki 3D, a także materiały do druku, części zamienne i akcesoria. 3D Phoenix to jeden z głównych partnerów Zortrax, który od grudnia 2015 roku prowadzi Zortrax Store w Warszawie.

Jak informują firmy w komunikacie, decyzja została podjęta na podstawie wyników sprzedaży 3D Phoenix, które wyraźnie wskazywały dominację zainteresowania produktami Zortrax na tle konkurencji. Dodatkowym argumentem była dotychczasowa udana współpraca pomiędzy firmami przy prowadzeniu salonu Zortrax Store w Warszawie. Posiadanie jednego dystrybutora to również kluczowa decyzja dla Zortrax. Dzięki temu firma będzie mogła skupić się na dalszej ekspansji na rynkach zagranicznych, przy jednoczesnej intensyfikacji działań w Polsce, poprzez udział w targach branżowych i wydarzeniach, przy wsparciu 3DPhoenix.

 

Źródło: evertiq

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English