Renex rozszerza współpracę z firmą Yamaha

Yamaha M10_M20-495x400

Źródło: Yamaha

Yamaha Motor Europe IM pinformowała o rozszerzeniu współpracy z długoletnim partnerem – firmą Renex, o oficjalną dystrybucję automatów I-pulse w Polsce i Rumunii.
Oprócz dotychczas, z powodzeniem oferowanych urządzeń firmy Yamaha takich jak drukarka YCP10, automaty montażowe serii YS/YSM czy rozwiązania inspekcyjne 3D AOI i X-Ray, firma Renex, informuje o rozszerzeniu oferty o urządzenia Yamaha i-PULSE – automaty montażowe serii M10, M20, S10 oraz rozwiązania montażu hybrydowego S20.
Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem – firmą Renex. Nowy wymiar naszej współracy pozwoli nam w dalszym ciągu oferować z powodzeniem wielofunkcyjne urządzenia serii Yamaha YS / YSM o ugruntowanej już na rynku pozycji. Ponadto, od dnia dzisiejszego, w ofercie firmy Renex znajdują się również produkty Yamaha i-PULSE. Jesteśmy przekonani, że pierwszorzędna oferta firmy Yamaha pozwoli wzmocnić obecność firmy Renex w Polsce i Rumunii oraz wpłynie na całkowity udziału firmy w rynku, przede wszystkim, z korzyścią dla klientów – powiedział dyrektor generalny firmy Yamaha Motor Europe IM, Ichiro Arimoto.
Z kolei Predrag Topić, właściciel i prezes firmy Renex komentuje: – Szeroki wachlarz urządzeń Yamaha umożliwi nam z powodzeniem konkurować w unikalnych segmentach rynku. Z radością przyjmujemy nowe możliwości biznesowe jakie oferują najnowocześniejsze rozwiązania firmy Yamaha i najlepsze w swojej klasie maszyny. Rozszerzenie oferty zdecydowanie wpłynie na udział firmy Renex w rynku w Europie Środkowej.
Źródło: evertiq
Authors

Related posts

Góra
English