Apple sprzedaje skakanki

Smart Rope HK6W2_AV2_mNo może nie są to zwykłe skakanki – jak w przypadku większości sprzętu Apple są to elektroniczne gadżety, tym razem połączone z tradycyjną skakanką.

Skakanka Smart Rope LED marki Tangram Factory ma 23 diody połączone z czujnikami magnetycznymi, dzięki którym podczas wykonywania kolejnych skoków widać dane treningu wyświetlane w powietrzu. Dwa zestawy łożysk kulowych w każdej rączce gwarantują płynny, naturalny ruch.

 

Smart Rope HK6W2_m

 

Dlaczego akurat Apple? Wystarczy skojarzyć skakankę Smart Rope z aplikacją Smart Gym na telefonie iPhone, iPadzie lub zegarku Apple Watch za pomocą Bluetooth. Każdy pełny obrót skakanki jest rejestrowany jako jeden skok; jednocześnie monitorowane są czasy treningów i spalanie kalorii. Aplikacja udostępnia zalecenia treningowe i motywuje użytkownika, przyznając nagrody za poszczególne osiągnięcia i umożliwiając porównywanie własnych wyników z dokonaniami innych. Można ją też zsynchronizować z zestawem Apple HealthKit, by uzyskać jeszcze dokładniejszy obraz formy.

Skakanki są oferowane w 4 rozmiarach: mała (S) skakanka jest przeznaczona dla użytkowników o wzroście od 152 cm do 163 cm. Model średni (M) jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od 165 cm do 175 cm. Model duży (L) jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od 178 cm do 188 cm. Model bardzo duży (XL) jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od 191 cm do 201 cm.

Koszt skakanki – ok. 390 zł.

 

www.apple.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English