Targi INDUSTRYmeeting – innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe

ExpoWelding 2016 (10)_m

 

Wiosną 2017 roku zapraszamy Państwa do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu na nowe wydarzenie – Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting. Ten unikatowy projekt dedykowany innowacyjnym produktom i rozwiązaniom odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca 2017r.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w centrum aglomeracji, to niezaprzeczalny atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

W Expo Silesia od lat z sukcesem realizowane są specjalistyczne targi branżowe, jak np. TOOLEX czy ExpoWELDING. Swoje bogate doświadczenie organizacyjne zespół Expo Silesia tym razem wykorzystuje tworząc nową formułę targów dedykowanych kluczowym technologiom przemysłowym obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące. Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. A wszystko to  w zintegrowanej przestrzeni i terminie. Niskie koszty udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że w INDUSTRYmeeting warto wziąć udział!

Targi INDUSTRYmeeting zostaną wzbogacone o specjalną STREFĘ KONSULTACYJNO-SEMINARYJNĄ.  Dzięki niej wydarzenie to stanie się doskonałą okazją do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Natomiast przyszłym transakcjom z pewnością sprzyjać będzie STREFA POKAZOWA, gdzie potencjalnym klientom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości – tak, jak gdyby pracowały w zakładzie produkcyjnym.

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting spore grono specjalistów zachęcą zapewne liczne wydarzenia towarzyszące targom. Jednym z ważniejszych będzie organizowany  przez firmę 3M Ogólnopolski Finał Starcia Szlifierzy. To pierwsze w Polsce zawody w szlifowaniu, które powstały z myślą o grupie zawodowej szlifierzy. Po raz pierwszy będą oni mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na szerokim forum i zmierzyć się z innymi specjalistami tej branży w walce o tytuł Mistrza Szlifowania 3M! Ale Starcie Szlifierzy to również miejsce wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów w branży.

Podczas targów niezwykle ciekawie zapowiada się również seminarium pt. „Materiały kompozytowe w motoryzacji”, czy Akademia Szlifowania KLINGSPOR.

Organizatorzy do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zapraszają kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów i techników w zakładach przemysłowych, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, osoby odpowiedzialne za procesy technologiczne i techniczne w zakładach przemysłowych, specjalistów ds. planowania produkcji czy pracowników naukowych.

Więcej informacji na www.industrymeeting.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English