Słodka droga do kariery

Przyjazna atmosfera, pełne przeszkolenie, a do tego dostęp do pysznych ciasteczek – brzmi słodko? Na te i wiele innych benefitów mogą liczyć pracownicy istniejącej ponad 40 lat fabryki ciastek w Płońsku, do której rekrutuje obecnie agencja zatrudnienia Manpower.

 

Mondelez Plonsk_m

 

W ramach prowadzonej rekrutacji, Manpower oferuje pracę dla mieszczącego się w Płońsku zakładu należącego do światowego lidera przekąsek – Mondelēz International. Zlokalizowana tu fabryka ciastek może pochwalić się ponad 40-letnią tradycją, ale przede wszystkim słynącymi z serdeczności pracownikami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Wiele osób pracuje tu od momentu powstania fabryki, nie dziwi więc fakt, że przez lata wśród pracowników wytworzyła się prawdziwie rodzinna atmosfera.
Wszystko zaczęło się w 1974 r., kiedy położono pierwsze fundamenty pod halę. Dwa lata później fabryka była gotowa do startu, rozpoczynając działalność pod szyldem Wedel, stając się rozpoznawalna w całym kraju dzięki tworzonym tu Delicjom, które nadal są flagowym produktem płońskiej fabryki. Pod nazwą Mondelez rozpoczęła produkcję w 2012 roku, kontynuując wyrób Delicji oraz produkcję marek Petitki, Jaffa, Granola, czy wreszcie Milka. Obecnie zakład posiada 7 linii produkcyjnych, zatrudniając ponad 850 pracowników. Za pośrednictwem Manpower mogą do nich dołączyć kolejne osoby, które poza stabilnym zatrudnieniem i wynagrodzeniem mogą liczyć na deputaty ze słodkich produktów, pakiet socjalny i pełne przeszkolenie.
Doświadczenie zawodowe u jednego z największych pracodawców w branży spożywczej to wpis do CV, którym warto się pochwalić – komentuje Janina Więcław, Account Consultant, z agencji zatrudnienia Manpower. – Dlatego też liczymy na duże zainteresowanie rekrutacją. Tym bardziej, że firma naszego klienta oprócz stabilności zatrudnienia, znana jest z dbania o przyjazną atmosferę pracy, a to cecha, która na współczesnym rynku jest przez kandydatów coraz bardziej ceniona. Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy zarówno doświadczone osoby, jak również tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej i chcą się rozwijać pod okiem fachowców. Tym bardziej, że elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami i jest wygodny dla szukających dodatkowego źródła zarobków, jak np. uczniów lub studentów – dodaje przedstawiciel Manpower.
Do obowiązków zatrudnionych należeć będą proste czynności produkcyjne, jak pomoc przy wytwarzaniu i pakowaniu słodyczy. Osoby starające się o pracę powinny być dyspozycyjne i posiadać książeczkę ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych. Liczy się również zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Każdy zainteresowany zatrudnieniem może wziąć udział w rekrutacji, kontaktując się z prowadzącą rekrutację Janiną Więcław z Manpower, dzwoniąc na numer 696-078-677 lub też odwiedzając biuro Manpower przy ul. Mazowieckiej 5 w Płońsku.

 

Źródło: ManpowerGroup

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English