Kamiennogórska SSE z aplikacją dla inwestorów

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości zaprezentowała nową aplikację INWESTOR dla firm zainteresowanych inwestowaniem w strefie. Władze Kamiennogórskiej SSE zabiegają też o poszerzenie strefy.

 

Aplikacja KSSE_m

 

Dzięki aplikacji, potencjalny inwestor może w szybki i łatwy sposób poruszać się po terenach należących do strefy, wyszukując grunty o wybranych przez siebie parametrach. Ma również dostęp do dodatkowych dokumentów dotyczących interesujących go podstref i działek, a także do ich zdjęć i wizualizacji. Z aplikacji można skorzystać on-line na: http://www.mapa.ssemp.pl
Nowością w 2017 roku ma być również powiększenie Kamiennogórskiej SSE o 167 hektarów. Obecnie obszar strefy wynosi 373,83 hektara.
W 2016 roku Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości wydała 3 zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej, na łączną kwotę 25,4 mln zł.
W efekcie utworzono 45 nowych miejsc pracy. Aktualnie w firmach działających na terenie strefy pracuje ponad 7 tysięcy osób.

 

Źródło: PAIiIZ

Authors

Related posts

Góra
English