Prawie automatyczny łapacz pokemonów

pokemon-go-plus-01-32bcd0aae13e1,0,0,0,0,63-4,1873-1125_m

 

Mimo, że czasy największej popularności Pokemon GO ma już za sobą, nadal pojawiają się kolejne nowinki związane z tą terenową grą. W grudniu pojawiły się nowe postaci Togepi oraz Pichu, których się nie łapie, ale które wykluwają się w inkubatorze.

Jakiś czas temu pojawiły się bransolety do łapania pokemonów. Gadżet ułatwia kolekcjonowanie tych stworków i może zapewnić przewagę nad konkurencją.

Jakie były prawdopodobne motywy stworzenia tego urządzenia?

Chyba kilka spraw. Po pierwsze – szybko zużywająca się energia z akumulatora smartfona. Kolejna to niewygoda przy poruszaniu się z trzymanym w dłoniach urządzeniem lub konieczność wyciągania telefonu przy każdym „zauważeniu” pokemona. Trzeba przyznać, że Pokemon Go Plus spełnia postawione przed nim zadania.

 

side-goplus-alerts_m

 

Urządzenie przypomina wskaźnik z mapy Google połączony z płaskim pokeballem. Zamocowane jest na bransolecie noszonej na nadgarstku. Aby złapać stworka wystarczy nacisnąć guzik, o ile wcześniej się zaświeci lub da znać za pomocą wibracji. W ten sposób dołączamy pokemona do kolekcji. Podobnie dzieje się w przypadku pokestopów oraz jaj pokemonów. Jednak dla prawidłowego działania należy mieć włączony telefon i oczywiście aplikację Pokemon Go. Komunikacja między bransoletą i smartfonem realizowana jest za pomocą standardowego połączenia Bluetooth.

Urządzenie kosztuje ok. 100 zł. Może warto je kupić i wrócić do tej gry, która może być doskonałym pretekstem do zimowych spacerów?

 

www.pokemongo.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English