Zmiany w EC Systems AMC – nowa marka “AMC”

AMC VIBRO image01482250619_m

 

W odpowiedzi na rozwój firmy EC Systems AMC, w tym oferty oraz obszarów działalności, firma stworzyła markę AMC, w skład której wchodzą: AMC TECH, AMC VIBRO, AMC WORKS.
Zmiany w strukturze firmy zbiegły się z przeprowadzką do nowego biura. Obecnie firma ma swoją siedzibę na ulicy Pilotów 2e, 31-462 Kraków (biurowiec BENACO), tel. +48 (12) 362 97 60.

Nowy lokal mieści się blisko centrum Krakowa, w ukończonym w 2016 r. biurowcu BENACO. Na ponad 800 metrach kwadratowych (I piętro) wynajmowanej przez firmę powierzchni, znajdują się przestronne biura, nowoczesna sala konferencyjna, pomieszczenia techniczne i linia produkcyjna.

 

Marka AMC
AMC to ekspert w zakresie projektowania, produkcji i wdrażania przemysłowych systemów monitorowania, diagnostyki oraz sterowania. Marka ta została stworzona przez spółkę EC Systems AMC w odpowiedzi na nieustanny rozwój firmy, poszerzenie obszarów działalności oraz rozbudowane portfolio produktowe. AMC to inwestycja w kierunku specjalizacji, jeszcze lepszej organizacji oraz uporządkowania oferty.
Markę AMC tworzą:

AMC TECH – projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu,

AMC VIBRO – sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn,

AMC WORKS – kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki, automatyki i mechaniki.

 

AMC VIBRO to dostawca produktów oraz usług z zakresu monitorowania, diagnostyki i obsługi maszyn. Dostarczane przez firmę rozwiązania wspomagają pracę służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych na całym świecie.
W ofercie spółki znajdują się zarówno produkowane przez AMC VIBRO systemy wibrodiagnostyczne jak i systemy laserowe, ultradźwiękowe, analizy olejowej oraz prądowej. Firma reprezentuje takie marki, jak Easy-Laser, General Electric, EC Systems czy Monitran. Ponadto, współpracuje z szeregiem sprawdzonych producentów z kraju, jak i spoza jego granic. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom zespołu oraz pełnej kontroli nad procesem produkcji, którą AMC VIBRO realizuje za pomocą linii produkcyjnej wyposażonej w zaawansowane stanowiska testowe (m.in. tester EMC, komora klimatyczna), projektowane przez firmę rozwiązania cechuje wysoka jakość i konkurencyjna cena.
W ofercie AMC VIBRO znajdują się: systemy wibrodiagnostycznesystemy laserowe, systemy diagnostyki ultradźwiękowej, systemy diagnozowania maszyn elektrycznych, analizy olejowej oraz analizy prądowej.
Ponadto, AMC VIBRO zapewnia szereg specjalistycznych usług, takich jak stały zdalny nadzór nad pracą maszyn i urządzeń, ocenę stanu dynamicznego maszyn i nadzór nad rozruchem. Firma otacza klientów kompleksową obsługą, gwarantując przy tym najwyższe standardy współpracy.

 

Źródło: AMC VIBRO

Authors

Related posts

Góra
English